Kurnik dla kur POLLY DUPLEX 4XL

Kod produktu: BR-0346
Punkty lojalnościowe: 197

6,566.58 zl 5,338.68 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 6,566.58 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Kurnik dla kur POLLY DUPLEX 4XL

Kurnik do chowu 15-20 kur o wymiarach 195x120x142 cm. Jest to bardzo praktyczny kurnik na podwyższeniu, który jest wyposażony w cztery żerdzie i cztery zewnętrzne gniazda dla niosek. Kurnik wykonany jest z wysokiej jakości laminatu HPL, który jest naprawdę mocny, gładki, łatwy w utrzymaniu i bardzo odporny na ataki różnych pasożytów , zwłaszcza trzmieli .

Wymiary kurnika

Wymiary zewnętrzne całego kurnika wraz z podniesionymi nóżkami to 195x120x142 cm . Wewnątrz kurnik jest bardzo przestronny , co zapewnia komfort nawet dla 20 klasycznych kur niosek. Wymiary wewnętrzne kurnika to 118x110x95 cm.

Wyposażenie kurnika

Kurnik wyposażony jest w cztery grzędy, na których kury mogą odpocząć w nocy. W skład kurnika wchodzą również cztery kurniki zewnętrzne , w których kury będą miały wystarczająco dużo miejsca i spokoju na znoszenie jaj. Jednocześnie pozyskiwanie jaj będzie bardzo proste , gdyż do ich zbierania wystarczy podnieść dach gniazd niosek. Dzięki temu, że kurnik jest podniesiony na nóżkach 50 cm od ziemi , zapewnia kurnikom ochronę przed słońcem czy deszczem nawet w ciągu dnia. Ta przestrzeń pod kurnikiem jest idealna do umieszczenia poideł i karmników. Kury mają wygodny dostęp do kurnika w ciągu dnia po drabinie. W zestawie znajdują się drzwiczki bezpieczeństwa marki ChickenGuard , do których w razie zainteresowania można łatwo podłączyć automatyczne otwieranie kurnika. Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika nie jest zawarte w zestawie!

Kurnik dla kur POLLY DUPLEX

Konserwacja i czyszczenie kurnika

Kurnik wykonany z unikalnego materiału praktycznie nie wymaga konserwacji poza regularnym czyszczeniem. Kurnik można jednak błyskawicznie wyczyścić dzięki drzwiom znajdującym się z tyłu kurnika . W razie potrzeby kurnik można łatwo zdemontować i umyć, wyczyścić i zdezynfekować dowolnym środkiem czyszczącym. Dzięki temu, że materiał, z którego wykonany jest kurnik, jest gładki i bardzo łatwy w czyszczeniu, kurnik ten jest bardzo odporny na ataki różnych pasożytów , roztoczy, a zwłaszcza trzmieli, które często spotyka się w zwykłych drewnianych kurnikach.

POLLY_DUPLEX_4XL

Cechy materiału kurnika

Kurnik wykonany jest z wielowarstwowego laminatu HPL , którego wyjątkowe właściwości pokochasz. Kurniki wykonane z niezwykle wytrzymałego laminatu HPL spełniają nadzwyczajne wymagania w zakresie nośności i trwałości. Ten specjalny materiał zapewnia doskonałą odporność termiczną zarówno latem, jak i zimą. Naturalnie izolowany kurnik jest zatem odporny na słońce, deszcz, śnieg, lód i wiatr . Kurnik nie pochłania zapachów ani wilgoci , więc praktycznie nie wymaga konserwacji, poza regularnym czyszczeniem, które jest bardzo proste. Ten kurnik waży ok. 98 kg, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i stabilny nawet przy bardzo silnym wietrze. Jednak kurnik można łatwo zmontować i zdemontować bez użycia narzędzi dzięki opatentowanemu systemowi blokowania, więc przenoszenie go w razie potrzeby nie będzie problemem. Kurnik ma atrakcyjny design i innowacyjną kolorystykę, która idealnie pasuje do każdego ogrodu. Kurnik jest dobrze wentylowany dzięki szczelinom umożliwiającym optymalną cyrkulację powietrza . Sam materiał nie ulega butwieniu , a dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości masz pewność, że kupisz produkt wysokiej jakości, który będzie Ci sprawiał przyjemność przez wiele lat.

 

Wymiary opakowania 135x110x80 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.