Dom dla kaczek DUCKY M

Kod produktu: BR-0356
Punkty lojalnościowe: 29

965.51 zl 784.97 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 965.51 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Dom dla kaczek DUCKY M

Domek dla kaczek o wymiarach 70x56x54 cm. Jest to bardzo wygodny domek dla kaczek z otwieranym dachem , który ułatwia czyszczenie. Domek na kaczki wykonane z wysokoodpornego laminatu HPL zapewnia doskonałe właściwości termiczne i higieniczne.

Kaczka DUCKY S

Wymiary

Zewnętrzne wymiary całego domku to 70x56x54 cm . Wewnętrzne przestrzenie  mają wymiary 58x42 cm.

Konserwacja i czyszczenie

Klatka dla kaczek wykonana z unikalnego materiału praktycznie nie wymaga konserwacji poza regularnym czyszczeniem. Jednak dzięki otwieranemu dachowi możesz szybko wyczyścić kurnik. W razie potrzeby kaczkę można łatwo zdemontować i umyć, wyczyścić i zdezynfekować dowolnym środkiem czyszczącym. Ponieważ materiał klatki dla kaczek jest gładki i naprawdę łatwy do czyszczenia, ten domek dla kaczek jest bardzo odporny na ataki różnych pasożytów.

Czyszczenie i konserwacja kaczek


Właściwości materiału

Domek wykonany jest z wielowarstwowego laminatu HPL , którego wyjątkowe właściwości pokochasz. Kurniki wykonane z niezwykle wytrzymałego laminatu HPL spełniają nadzwyczajne wymagania w zakresie nośności i trwałości. Ten specjalny materiał zapewnia doskonałą odporność termiczną zarówno latem, jak i zimą. Dzięki temu naturalnie ocieplony dom dla kaczek jest odporny na słońce, deszcz, śnieg, lód i wiatr . Domek nie pochłania zapachów ani wilgoci , więc praktycznie nie wymaga konserwacji, poza regularnym czyszczeniem, które jest bardzo łatwe. Ten domek dla kaczek waży ok. 15 kg, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i stabilny nawet na wietrze. Jednak domek na kaczki można łatwo zmontować i zdemontować bez użycia narzędzi dzięki opatentowanemu systemowi blokowania . Dom ma atrakcyjny design i innowacyjną kolorystykę, która idealnie pasuje do każdego ogrodu. Sam materiał nie ulega butwieniu , a dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości masz pewność, że kupisz produkt wysokiej jakości , który będzie Ci sprawiał przyjemność przez wiele lat.

 

Wymiary opakowania 70x60x8 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.