Wylęgarnia

Naszą specjalnością są wylęgarnie i inkubatory . Oferujemy ogromny wybór wylęgarni. W menu znajdują się wylęgarnie na 10-24 jaj, wylęgarnie na 24-56 jaj, wylęgarnie na 56-144 jaj, wylęgarnie na 144-360 jaj czy nawet największe wylęgarnie gabinetowe o dużej pojemności.
Osobiście najpierw przetestowaliśmy wszystkie oferowane przez nas wylęgarnie . Posiadamy wylęgarnie od producentów zmodyfikowane dokładnie według naszych wymagań dla jeszcze większego sukcesu w wylęgu .
Każdy może się z nami wykluć. Każda wylęgarnia zawiera szczegółowe polskie instrukcje i procedurę pierwszego wyklucia, w tym wszystkie temperatury do wylęgu.
Wylęgarnie wyposażone są w potężne wentylatory, wysokiej jakości czujniki i prawie niezniszczalną elektronikę. Nawet po dwuletniej gwarancji zapewniamy cały serwis pogwarancyjny.
Nasze wylęgarnie są w większości w pełni automatyczne , co oznacza, że zależy Ci tylko na wystarczającej ilości wody w wylęgarni. Wylęgarnia zajmie się resztą . A jeśli pojawi się problem, ostrzeże Cię alarmem dźwiękowym.
Jeśli nie jesteś pewien, którą wylęgarnię wybrać, zadzwoń do nas . Jesteśmy doświadczonymi hodowcami i chętnie omówimy wszystko z Tobą.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.