Automatyczna wylęgarnia AGROFORTEL ECO PROFI C70 - dla kur, kaczek, gęsi i gołębi
Kod produktu: 0611
Marka: AGROFORTEL
Punkty lojalnościowe: 21
712.69 zl 579.42 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 712.69 zl
W magazynie
AGROFORTEL ECO PROFI C70 - HIT tego sezonu
Przedstawiamy gorącą nowość tej wiosny - model C70, wylęgarnię, która łączy w sobie łatwość obsługi, niezawodność i zaawansowane funkcje w wciąż rozsądnej cenie! AGROFORTEL ECO PROFI C-70 to tegoroczny bestseller , który w pełni spełni Twoje oczekiwania i przyniesie rezultaty, które w przeciwnym razie osiągnąłbyś przy znacznie droższych modelach. Niezależnie od tego, czy hodujesz kurczaki, kaczki, gęsi czy gołębie , ta wylęgarnia została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalne wyniki, komfort i wydajność.
Jakie są główne zalety C70?
- Pięć trybów pracy : kura, kaczka, gęś, gołąb i stała temperatura. Wystarczy wybrać rodzaj jaj, z których chcesz się wykluć, a sam inkubator będzie utrzymywał idealną temperaturę na etapach wylęgu.
- Przekroczenie alarmu i wilgotności i: Jeśli wilgotność w wylęgarni będzie niewystarczająca lub zbyt wysoka dla danego etapu, zostanie wyświetlony alarm
- Prosta kontrola wilgotności: Zewnętrzny system uzupełniania wody umożliwia wygodne i dokładne uzupełnianie bez otwierania wylęgarni, minimalizując w ten sposób wahania wilgotności. Aktualną wilgotność w inkubatorze możesz łatwo monitorować na wyświetlaczu panelu sterowania.
- Wbudowany oświetlacz jaj: Dzięki oświetlaczowi LED możesz z łatwością monitorować rozwój jaj bezpośrednio w wylęgarni.
- Programowalna rotacja jaj: Wylęgarnia umożliwia precyzyjne zaprogramowanie rotacji jaj zgodnie z wymaganiami. Rotacja jaj symuluje naturalny ruch i zwiększa sukces wylęgu.
- Uniwersalne zastosowanie: Wylęgarnia przystosowana jest do produkcji różnych rodzajów jaj – kurzych, kaczych, gęsich czy gołębich.
- Bezpieczeństwo w każdej sytuacji: W przypadku awarii prądu wylęgarnia zapewnia zasilanie 12 V DC poprzez akumulatory.
- Wysokiej jakości maszyna za rozsądną cenę: C70 oferuje jakość droższych wylęgarni w cenie, która nie zrujnuje Twojego portfela.
Specyfikacje techniczne
- Ilość jaj: Kura: 70 szt | Kaczki: 54 szt. | Gęsi: 36 szt. | Gołębie: 81 szt
- Wymiary: 543 mm x 490 mm x 210 mm
- Waga: 5 kg
- Napięcie: 220 V AC / 12 V DC
- Kontrola temperatury: automatyczna
- Rotacja jaj: Programowalna
- Ilość rolek: 10 szt
Dlaczego warto wybrać ten model?
Bo w wylęgarni AGROFORTEL ECO PROFI C-70 osiągniesz rezultaty jak w znacznie droższych maszynach . Dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym funkcjom, takim jak inteligentny wylęg w jednym z pięciu trybów, programowalna rotacja jaj, automatyczna kontrola temperatury, zintegrowane podświetlenie i zewnętrzne uzupełnianie wody w celu łatwej kontroli wilgotności , wylęg jest wygodny i wydajny.
Zapewnij swojej hodowli najwyższą opiekę dzięki wylęgarni AGROFORTEL ECO PROFI C-70 . Dołącz do naszych zadowolonych klientów już dziś!
Naszym klientom zapewniamy również BEZPŁATNE konsultacje telefoniczne w zakresie wylęgu .
Na wylęgarnię udzielamy pełnej 24-miesięcznej gwarancji. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny . Wylęgarnia posiada wszystkie certyfikaty CE i RoHS. Instrukcja użycia znajduje się w opakowaniu. Oprócz szczegółowych instrukcji konfiguracji, instrukcja zawiera również pomocne wskazówki, porady i wskazówki dotyczące udanego wylęgu. Możesz zwrócić wylęgarnię w ciągu 14 dni od otrzymania, a w przypadku niezadowolenia gwarantujemy pełny zwrot pieniędzy .
Częste pytania dotyczące problemów z wylęganiem
Drodzy rolnicy, drodzy hodowcy,
doskonale zdajemy sobie sprawę, że wylęganie to nie tylko hobby, ale nauka, która wiąże się również z odpowiedzialnością za dobro Twoich pierzastych podopiecznych. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz wylęgać drób lub ptaki, czy też jesteś doświadczonym hodowcą, pytania są naturalne. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę najczęściej zadawanych pytań naszym specjalistom na infolinii oraz przygotowaliśmy odpowiedzi, wskazówki i praktyczne porady. Przeczytaj, czym interesują się hodowcy tacy jak Ty, a jeśli nie znajdziesz tutaj tego, czego szukasz, nie wahaj się z nami skontaktować - jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.
1. Jak ustawić prawidłową temperaturę i wilgotność w wylęgarni?
Dla jaj kurzych, kaczych i gęsich prawidłowa temperatura wynosi około 37,4 - 37,6°C , przepiórki wymagają wyższej temperatury - 37,6 - 37,8°C, natomiast gołębie 38,5°C. Wilgotność w pierwszych dniach wylęgu powinna wynosić 50-55%, w ostatnich dniach wylęgu celowo zwiększa się wilgotność do 65-70%, aby pisklętom łatwiej było przebić się przez skorupę i pomyślnie zakończyć wylęg. . Szczegółowe instrukcje dotyczące ustawiania temperatury i wilgotności zawarte są każdorazowo w instrukcji użytkowania dostarczanej z wylęgarnią.
2. Czy można łączyć różne typy?
Ogólnie rzecz biorąc, zalecamy wylęganie tylko jednego gatunku na raz. Podczas wylęgu możliwe jest łączenie różnych gatunków, jednak wymaga to większego doświadczenia i staranności hodowcy – jeśli gatunki mają takie same lub przynajmniej bardzo podobne wymagania co do temperatury i wilgotności , można je wykluć w tym samym czasie. Ważne jest także uwzględnienie okresu inkubacji obu gatunków – m.in. Wylęganie się jaj gęsich trwa dłużej niż jaj kurzych. W przypadku jednoczesnego wyklucia się gęsi i kur , inkubacja jednego gatunku może zostać przerwana ze względu na odmienne potrzeby drugiego.
3. Czy konieczne jest czyszczenie lub dezynfekcja jaj przed umieszczeniem ich w wylęgarni?
Najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowe wykorzystanie czystych jaj , zebranych codziennie z czystego środowiska (z czystej ściółki i regularnie czyszczonego kurnika). W praktyce hodowcom generalnie nie zaleca się mycia jaj przed umieszczeniem ich w wylęgarni - Jaja posiadają warstwę ochronną na skorupce, która zapobiega przedostawaniu się mikroorganizmów do wnętrza jaja. Podczas prania warstwa ta może zostać naruszona lub całkowicie usunięta, co zwiększa ryzyko zanieczyszczenia zarazkami różnymi mikroorganizmami. Jaja silnie zanieczyszczone lepiej nie wykorzystywać do celów wylęgowych, gdyż ryzyko związane z ich użyciem (zakażenie i zanieczyszczenie innych jaj) znacznie przewyższa korzyści.
4. Ile czasu zajmuje cały wylęg w zależności od gatunku drobiu?
Długość inkubacji różni się w zależności od rodzaju drobiu. Inkubacja jaj kurzych trwa zazwyczaj 21 dni , jaj kaczych 28, gęsich ok. 30. Przykładowo przepiórki wykluwają się krótko – 16-18 dni (w zależności od gatunku przepiórki), natomiast trzeba będzie poczekać znacznie dłużej dla jaj strusich - 42 do 46 dni.
5. Jak postępować po wykluciu piskląt?
Po upływie okresu inkubacji i wykluciu się młodych należy pozostawić noworodki w wylęgarni na jakiś czas, aby wyschły i nabrały sił (zwykle co najmniej 12 godzin), a następnie przenieść je do ciepłego otoczenia. W naszej ofercie mogą Państwo wybierać spośród szerokiej oferty ferm drobiarskich , sztucznych kur, ceramicznych żarówek grzewczych oraz lamp na podczerwień. Zapewnij odpowiednią temperaturę (około 30-33°C), a jednocześnie dużo czystej wody do picia i wysokiej jakości paszy.
Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.
Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.