Kurnik dla kur POLLY CHALET 4XL

Kod produktu: BR-0447
Punkty lojalnościowe: 122

4,055.76 zl 3,297.37 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 4,055.76 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Kurnik dla kur POLLY CHALET 4XL

Kurnik do chowu 15-20 kur o wymiarach 194x120x110 cm cm . Jest to bardzo przestronny kurnik, który wyposażony jest w cztery grzędy , cztery zewnętrzne gniazda nioski oraz uchylny dach . Kurnik wykonany jest z wysokiej jakości laminatu HPL, który jest naprawdę mocny, gładki, łatwy w utrzymaniu i bardzo odporny na ataki różnych pasożytów , zwłaszcza trzmieli .


Wymiary kurnika

Wymiary zewnętrzne całego kurnika to 194x120x110 cm. Wewnętrzne wymiary kurnika to 115x102,5 cm , dzięki czemu kurnik zapewnia komfort nawet dla 20 klasycznych kur niosek.


Wyposażenie kurnika

Kurnik wyposażony jest w cztery grzędy, na których kury mogą odpocząć w nocy. W skład kurnika wchodzą również cztery kurniki zewnętrzne , w których kury będą miały wystarczająco dużo miejsca i spokoju na znoszenie jaj. Jednocześnie pozyskiwanie jaj będzie bardzo proste , gdyż do ich zbierania wystarczy podnieść dach gniazd niosek. W zestawie znajdują się drzwiczki bezpieczeństwa marki ChickenGuard , do których w razie zainteresowania można łatwo podłączyć automatyczne otwieranie kurnika. Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika nie jest zawarte w zestawie!
POLLY_CHALET_4XL


Konserwacja i czyszczenie kurnika

Kurnik wykonany z unikalnego materiału praktycznie nie wymaga konserwacji poza regularnym czyszczeniem. Możesz jednak wyczyścić kurnik w mgnieniu oka dzięki odchylanemu dachowi. W razie potrzeby kurnik można łatwo zdemontować i umyć, wyczyścić i zdezynfekować dowolnym środkiem czyszczącym. Dzięki temu, że materiał, z którego wykonany jest kurnik, jest gładki i bardzo łatwy w czyszczeniu, kurnik ten jest bardzo odporny na ataki różnych pasożytów , roztoczy, a zwłaszcza trzmieli, które często spotyka się w zwykłych drewnianych kurnikach.

Cechy materiału kurnika

Kurnik wykonany jest z wielowarstwowego laminatu HPL , którego wyjątkowe właściwości pokochasz. Kurniki wykonane z niezwykle wytrzymałego laminatu HPL spełniają nadzwyczajne wymagania w zakresie nośności i trwałości. Ten specjalny materiał zapewnia doskonałą odporność termiczną zarówno latem, jak i zimą. Naturalnie izolowany kurnik jest zatem odporny na słońce, deszcz, śnieg, lód i wiatr . Kurnik nie pochłania zapachów ani wilgoci , więc praktycznie nie wymaga konserwacji, poza regularnym czyszczeniem, które jest bardzo proste. Ten kurnik waży ok. 62 kg, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i stabilny nawet przy bardzo silnym wietrze. Jednak kurnik można łatwo zmontować i zdemontować bez użycia narzędzi dzięki opatentowanemu systemowi blokowania, więc przenoszenie go w razie potrzeby nie będzie problemem. Kurnik ma atrakcyjny design i innowacyjną kolorystykę, która idealnie pasuje do każdego ogrodu. Kurnik jest dobrze wentylowany dzięki szczelinom umożliwiającym optymalną cyrkulację powietrza . Sam materiał nie ulega butwieniu , a dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości masz pewność, że kupisz produkt wysokiej jakości, który będzie Ci sprawiał przyjemność przez wiele lat.


Wymiary opakowania 135x110x80 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.