AKTUALNY CZAS DOSTAWY PRODUKTÓW DUŻYCH - WYLĘGARNIE, KURNIKI, KLATKI,WYBIEGI itp.: 2-3 dni
CZAS DOSTAWY DLA MAŁYCH PRODUKTÓW - SUPLEMENTÓW, MINERAŁÓW ITP.: 7-10 dni

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika JOSTechnik HK-Bat

Kod produktu: BR-0368
Marka: JOSTechnik
Punkty lojalnościowe: 19

714.43 zl 630.29 zl 512.43 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 630.29 zl

W magazynie

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika JOSTechnik HK-Bat

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika z czujnikiem światła , timerem i funkcją awaryjnego otwierania drzwi. Jest to urządzenie do automatycznego sterowania ruchem drzwi do 2 kg (drzwi nie wchodzą w skład zestawu). Zintegrowany wyświetlacz LCD zapewnia łatwe ustawianie i zmianę czasu w razie potrzeby. Nadaje się do temperatury -30°C .

Jak działa automatyczne otwieranie kurnika

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika to urządzenie elektroniczne , które wykorzystuje silnik do regularnego otwierania drzwi kurnika rano i bezpiecznego zamykania ich wieczorem . Dzięki temu zautomatyzowanemu systemowi nie będziesz już musiał wstawać wcześnie rano i iść otworzyć kurnik przy każdej pogodzie. Jednocześnie nie musisz się martwić, że kura zostanie zaatakowana w nocy przez lisa lub innego drapieżnika, jeśli zapomnisz zamknąć drzwi do kurnika. Automatyczne otwieranie kurnika zapewni Ci zatem komfort, spokój, a także ochronę kur.

JOSTechnik HK-Bat oferuje kilka praktycznych funkcji:

  • Programowalny timer - możesz dokładnie ustawić, o której godzinie drzwi kurnika mają się otworzyć, a o której zamknąć.
  • Czujnik światła - drzwi kurnika będą się otwierać i zamykać w zależności od światła dziennego. W ustawieniach można ustawić czułość czujnika światła, a także połączyć tę funkcję z timerem. Jeśli planujesz umieścić automatyczne otwieranie kurnika wewnątrz kurnika lub w bardzo ciemnym miejscu, istnieje możliwość podłączenia do urządzenia zewnętrznego czujnika światła, który możesz zabrać w bardziej odpowiednie miejsce.
  • Funkcja sterowania ręcznego - w każdej chwili możesz otworzyć lub zamknąć drzwi naciskając przycisk
  • Funkcja awaryjnego otwierania drzwi - drzwi wyposażone są w specjalną funkcję zabezpieczającą, która reaguje na sytuację, gdy w trakcie zamykania drzwi znajdzie się pod nimi jakiekolwiek zwierzę. Gdy tylko coś przeszkodzi w ruchu bramy, silnik zatrzymuje się automatycznie, a brama natychmiast ponownie się otwiera . Zamykanie jest automatycznie powtarzane w ten sposób kilka razy, aż nic nie będzie blokować przejścia drzwi . Ten unikalny system zapewnia absolutne bezpieczeństwo i nie ma możliwości, aby drób w jakikolwiek sposób uszkodził drzwi.


Projekt techniczny

JOSTechnik HK-Bat jest wyposażony w silnik , który może unieść drzwi o wadze do 2 kg. (Drzwi nie są zawarte w pakiecie). Urządzenie wyposażone jest w wytrzymałą obudowę , zapewniając tym samym ochronę w warunkach atmosferycznych. Wszystkie niezbędne informacje o ustawieniach są wyraźnie pokazane NA wyświetlacze LCD . Wyświetlacz LCD przejdzie w „tryb uśpienia” po okresie bezczynności, aby wydłużyć żywotność wyświetlacza. Możesz ponownie „obudzić” urządzenie, naciskając dowolny przycisk. Wymiary jednostki to: 12x12x5,5 cm

Sposób zasilania 

Urządzenie zasilane jest bateriami paluszkami 4xAA lub bezpośrednio z sieci poprzez zasilacz 6V. W zestawie bateria i zasilacz. Żywotność tych baterii wynosi do 1 roku . Bezpośrednio na wyświetlaczu wyświetlany jest wskaźnik , dzięki któremu w łatwy sposób można sprawdzić stan naładowania akumulatorów . Po wymianie żywotność zależy od jakości baterii. Nie używaj baterii 9V, mogą uszkodzić urządzenie!

Obsługiwane przez JOSTechnik

Instalacja

Automatyczne otwieranie kurnika zaprojektowano tak, aby jego montaż i regulacja były jak najprostsze . Po prostu przymocuj automatyczne otwieranie kurnika na zewnątrz kurnika za pomocą dostarczonych akcesoriów, podłącz kabel do drzwi kurnika , ustaw zegar lub czujnik światła i gotowe . Poniżej znajdują się dokładne instrukcje dotyczące instalacji i konfiguracji.

Wymiary opakowania 14x21x8 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.