Zestaw automatycznego otwierania i zamykania kurnika JOSTechnik HK-Bat 34x55 D

Kod produktu: BR-0370
Marka: JOSTechnik
Punkty lojalnościowe: 29

965.51 zl 784.97 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 965.51 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Zestaw automatycznego otwierania i zamykania kurnika JOSTechnik HK-Bat 34x55 D

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika z drzwiami o wymiarach 34x55 cm . Jest to kompletny system automatycznej kontroli ruchu drzwi z czujnikiem światła , timerem i funkcją awaryjnego otwierania drzwi. Zintegrowany wyświetlacz LCD zapewnia łatwe ustawienie i zmianę czasu w razie potrzeby. Nadaje się do temperatury -30°C .

Jak działa automatyczne otwieranie kurnika

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika to urządzenie elektroniczne , które wykorzystuje silnik do regularnego otwierania drzwi kurnika rano i bezpiecznego zamykania ich wieczorem . Dzięki temu zautomatyzowanemu systemowi nie będziesz już musiał wstawać wcześnie rano i iść otworzyć kurnik przy każdej pogodzie. Jednocześnie nie musisz się martwić, że jeśli zapomnisz zamknąć drzwi kurnika, w nocy na Twoją kurę zaatakuje lis lub inny drapieżnik. Automatyczne otwieranie kurnika zapewni zatem Państwu komfort, spokój ducha, a także ochronę kur.

JOSTechnik HK-Bat oferuje kilka praktycznych funkcji:

  • Programowalny timer - możesz dokładnie ustawić, o której godzinie drzwi kurnika mają się otworzyć, a o której powinny zostać zamknięte.
  • Czujnik światła - drzwi kurnika będą się otwierać i zamykać w zależności od światła dziennego. W ustawieniach możesz ustawić czułość czujnika światła, a także możesz połączyć tę funkcję z timerem. Jeśli planujesz umieścić automatyczne otwieranie kurnika wewnątrz kurnika lub w bardzo ciemnym miejscu, istnieje możliwość podłączenia do urządzenia zewnętrznego czujnika światła, który możesz przenieść w bardziej odpowiednie miejsce.
  • Funkcja sterowania ręcznego - w każdej chwili możesz otworzyć lub zamknąć bramę poprzez naciśnięcie przycisku
  • Funkcja awaryjnego otwierania drzwi - drzwi wyposażone są w specjalną funkcję ochronną, która reaguje na sytuację, gdy w trakcie zamykania drzwi znajdzie się pod nią jakiekolwiek zwierzę. Gdy tylko cokolwiek stanie na przeszkodzie drzwi, silnik zatrzymuje się automatycznie, a drzwi natychmiast otwierają się ponownie. Zamknięcie zostanie automatycznie powtórzone w ten sposób kilka razy, aż nic nie stanie na przeszkodzie drzwiom . Ten unikalny system zapewnia całkowite bezpieczeństwo i uniemożliwia drobiowi jakiekolwiek uszkodzenie drzwi.

Wymiary drzwi

Wymiary całego systemu zamykania wraz z prowadnicami to 37x84 cm . Rozmiar oddzielnych drzwi wynosi 34x55 cm . Wymiarowo te drzwi są idealne dla większego drobiu, takiego jak kaczki i gęsi.

wymiary HK-BAT-GGProjekt techniczny

JOSTechnik HK-Bat 34x55 D to praktyczny zestaw automatycznego otwierania kurnika i wytrzymałych drzwi. Urządzenie to posiada mocny silnik , który jest w stanie unieść drzwi o masie do 2 kg . Urządzenie wyposażone jest w wytrzymałą obudowę , zapewniającą tym samym ochronę w warunkach atmosferycznych. Wszystkie niezbędne informacje o ustawieniach są wyraźnie pokazane NA Wyświetlacze LCD . Wyświetlacz LCD przejdzie w „tryb uśpienia” po pewnym okresie bezczynności, aby wydłużyć żywotność wyświetlacza. Możesz ponownie „wybudzić” urządzenie naciskając dowolny przycisk.

Sposób zasilania 

Urządzenie zasilane jest bateriami paluszkami 4xAA lub bezpośrednio z sieci poprzez zasilacz 6V. Bateria i adapter znajdują się w zestawie. Żywotność tych baterii wynosi do 1 roku . Bezpośrednio na wyświetlaczu wyświetlany jest wskaźnik , dzięki któremu w łatwy sposób można sprawdzić stan naładowania akumulatorów . Po wymianie żywotność zależy od jakości akumulatora. Nie używaj baterii 9V, mogą uszkodzić urządzenie!

Obsługiwane przez JOSTechnik

Instalacja

Automatyczne otwieranie kurnika zostało zaprojektowane tak, aby jego montaż i regulacja były jak najprostsze . Po prostu przymocuj automatyczne otwieranie kurnika do zewnętrznej strony kurnika za pomocą dostarczonych akcesoriów, podłącz kabel do drzwi , ustaw timer lub czujnik światła i możesz postawić nogę na nogę . 


Wymiary opakowania 39x85x8 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.