Zestaw automatycznego otwierania i zamykania kurnika JOSTechnik HK-Bat 23x34 D

Kod produktu: BR-0369
Marka: JOSTechnik
Punkty lojalnościowe: 22

868.94 zl 731.43 zl 594.66 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 731.43 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Zestaw automatycznego otwierania i zamykania kurnika JOSTechnik HK-Bat 23x34 D

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika z drzwiami o wymiarach 23x34 cm . Jest to kompletny automatyczny system kontroli ruchu drzwi z czujnikiem światła , timerem i funkcją awaryjnego otwierania drzwi. Zintegrowany wyświetlacz LCD zapewnia łatwe ustawianie i zmianę czasu w razie potrzeby. Nadaje się do temperatury -30°C .

JOSTECHNIK 23x34 D 3

Jak działa automatyczne otwieranie kurnika

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika to urządzenie elektroniczne , które wykorzystuje silnik do regularnego otwierania drzwi kurnika rano i bezpiecznego zamykania ich wieczorem . Dzięki temu zautomatyzowanemu systemowi nie będziesz już musiał wstawać wcześnie rano i iść otworzyć kurnik przy każdej pogodzie. Jednocześnie nie musisz się martwić, że kura zostanie zaatakowana w nocy przez lisa lub innego drapieżnika, jeśli zapomnisz zamknąć drzwi do kurnika. Automatyczne otwieranie kurnika zapewni Ci zatem komfort, spokój, a także ochronę kur.

JOSTechnik HK-Bat oferuje kilka praktycznych funkcji:

  • Programowalny timer - możesz dokładnie ustawić, o której godzinie drzwi kurnika mają się otworzyć, a o której zamknąć.
  • Czujnik światła - drzwi kurnika będą się otwierać i zamykać w zależności od światła dziennego. W ustawieniach można ustawić czułość czujnika światła, a także połączyć tę funkcję z timerem. Jeśli planujesz umieścić automatyczne otwieranie kurnika wewnątrz kurnika lub w bardzo ciemnym miejscu, istnieje możliwość podłączenia do urządzenia zewnętrznego czujnika światła, który możesz zabrać w bardziej odpowiednie miejsce.
  • Funkcja sterowania ręcznego - w każdej chwili możesz otworzyć lub zamknąć drzwi naciskając przycisk
  • Funkcja awaryjnego otwierania drzwi - drzwi wyposażone są w specjalną funkcję zabezpieczającą, która reaguje na sytuację, gdy w trakcie zamykania drzwi znajdzie się pod nimi jakiekolwiek zwierzę. Gdy tylko coś przeszkodzi w ruchu drzwi, silnik zatrzymuje się automatycznie, a drzwi natychmiast ponownie się otwierają . Zamykanie jest automatycznie powtarzane w ten sposób kilka razy, aż nic nie będzie blokować przejścia drzwi . Ten unikalny system zapewnia absolutne bezpieczeństwo i nie ma możliwości, aby drób w jakikolwiek sposób uszkodził drzwi.

Wymiary drzwi

Wymiary całego systemu zamykania łącznie z prowadnicami to 26x58 cm . Wymiary oddzielnych drzwi to 23x34cm . Wymiarowo drzwi te są idealne dla kur lub mniejszych kaczek.

wymiary HK-BAT-GHProjekt techniczny

JOSTechnik HK-Bat 23x34 D to praktyczny zestaw automatycznego otwierania kurnika i wytrzymałych drzwi. To urządzenie ma mocny silnik , który może unieść drzwi o wadze do 2 kg .   Urządzenie wyposażone jest w wytrzymałą obudowę , zapewniając tym samym ochronę w warunkach atmosferycznych. Wszystkie niezbędne informacje o ustawieniach są wyraźnie pokazane NA wyświetlacze LCD . Wyświetlacz LCD przejdzie w „tryb uśpienia” po okresie bezczynności, aby wydłużyć żywotność wyświetlacza. Możesz ponownie „obudzić” urządzenie, naciskając dowolny przycisk.

Sposób zasilania  

Urządzenie zasilane jest bateriami paluszkami 4xAA lub bezpośrednio z sieci poprzez zasilacz 6V. W zestawie bateria i zasilacz. Żywotność tych baterii wynosi do 1 roku . Bezpośrednio na wyświetlaczu wyświetlany jest wskaźnik , dzięki któremu w łatwy sposób można sprawdzić stan naładowania akumulatorów . Po wymianie żywotność zależy od jakości baterii. Nie używaj baterii 9V, mogą uszkodzić urządzenie!

Obsługiwane przez JOSTechnik

Instalacja

Automatyczne otwieranie kurnika zaprojektowano tak, aby jego montaż i regulacja były jak najprostsze . Po prostu przymocuj automatyczne otwieranie kurnika na zewnątrz kurnika za pomocą dostarczonych akcesoriów, podłącz kabel do drzwi , ustaw zegar lub czujnik światła i możesz postawić nogi . Poniżej znajdują się dokładne instrukcje dotyczące instalacji i konfiguracji.


Przykład z praktyki

FOTO-JOSTECHNIK-DWymiary opakowania 28x59x8 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.