Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika CHICKEN GUARD STANDARD

Kod produktu: BR-0363
Punkty lojalnościowe: 24

811.00 zl 659.35 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 811.00 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika CHICKEN GUARD STANDARD

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika z timerem. Jest to kompletny system automatycznej kontroli ruchu drzwi do 1 kg (drzwi nie wchodzą w skład zestawu). Czytelny wyświetlacz LCD oraz automatyczna kalibracja drzwi zapewniają intuicyjną obsługę urządzenia . Nadaje się do temperatury -10°C .

Jak działa automatyczne otwieranie kurnika

Automatyczne otwieranie i zamykanie kurnika to urządzenie elektroniczne , które wykorzystuje silnik do regularnego otwierania drzwi kurnika rano i bezpiecznego zamykania ich wieczorem . Dzięki temu zautomatyzowanemu systemowi nie będziesz już musiał wstawać wcześnie rano i iść otworzyć kurnik przy każdej pogodzie. Jednocześnie nie musisz się martwić, że w nocy na Twoją kurę zaatakuje lis lub inny drapieżnik, gdyż urządzenie zawsze bezpiecznie zamknie za Ciebie kurnik . Automatyczne otwieranie kurnika zapewni zatem Państwu komfort, spokój ducha, a także ochronę kur.

Standard Chicken Guard oferuje następujące funkcje:

  • Programowalny timer - możesz dokładnie ustawić, o której godzinie drzwi kurnika mają się otworzyć, a o której powinny zostać zamknięte.
  • Funkcja sterowania ręcznego - w każdej chwili możesz otworzyć lub zamknąć bramę poprzez naciśnięcie przycisku
  • Funkcja automatycznego zatrzymania drzwi - drzwi wyposażona jest w specjalną funkcję zabezpieczającą, która reaguje na sytuację, gdy w trakcie zamykania drzwi znajdzie się pod nią jakiekolwiek zwierzę. Gdy tylko coś stanie na przeszkodzie drzwi, silnik zatrzymuje się automatycznie. Ten unikalny system zapewnia całkowite bezpieczeństwo i uniemożliwia drobiowi jakiekolwiek uszkodzenie drzwi.


Projekt techniczny

Chicken Guard Standard wyposażony jest w silnik , który może unieść drzwi o masie do 1 kg. W urządzeniu znajduje się także bezdotykowy czujnik położenia drzwi. Elektronika jest zamknięta w plastikowej obudowie odpornej na warunki atmosferyczne do -10°C. Wszystkie niezbędne informacje o ustawieniach są wyraźnie pokazane na dwuwierszowym wyświetlaczu LCD , w języku polskim. Wyświetlacz LCD przejdzie w „tryb uśpienia” po pewnym okresie bezczynności, aby wydłużyć żywotność wyświetlacza. Można ponownie „wybudzić” urządzenie naciskając przycisk MENU. Do ustawiania programów służą bardzo duże przyciski , dzięki czemu można je obsługiwać nawet w rękawiczkach.
Jednostka Straży Kurczaków

Sposób zasilania

Urządzenie zasilane jest bateriami paluszkami 4xAA, które znajdują się w zestawie. Wskaźnik niskiego poziomu baterii oraz lampka ostrzegawcza widoczna z odległości do 100 metrów ostrzegają o niskim stanie baterii. Żywotność tych akumulatorów wynosi ok. 6 miesięcy. Po wymianie akumulatorów żywotność zależy od jakości zakupionych akumulatorów.

Po wyjęciu baterii można korzystać z zasilacza USB lub DC 6/12V bezpośrednio z sieci (kabel zasilający USB lub DC nie znajduje się w zestawie!).

Jednostki napędzane Kurcząt Straży

Instalacja

Automatyczne otwieranie kurnika zostało zaprojektowane tak, aby jego montaż i regulacja były jak najprostsze . Wystarczy przymocować automatyczne otwieranie kurnika do zewnętrznej strony kurnika za pomocą dostarczonych akcesoriów, podłączyć kabel do drzwi kurnika , ustawić timer i można postawić nogę na nogę  . Poniżej znajdują się dokładne instrukcje dotyczące instalacji i konfiguracji.Instrukcje wideo dotyczące montażu:

Wymiary opakowania 12x8x21 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.