Wodoodporny ultradźwiękowy odstraszacz kun, myszy i szczurów DRAGON ULTRASONIC E150

Kod produktu: BR-0292
Punkty lojalnościowe: 6

192.95 zl 156.87 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 192.95 zl

W magazynie

Ostraszacz dla kun, myszy i szczurów DRAGON ULTRASONIC E150

Ultradźwiękowy odstraszacz zwierzyny odpowiedni do odstraszania kun i gryzoni , bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz , wyposażony w trwały wodoodporny pokrowiec z możliwością mocowania za pomocą uchwytu magnetycznego . Odstraszacz  o zakresie tonu pod kątem 180° z automatyczną zmianą częstotliwości i zasięgu do 1500 m 2 , zasilany bezpośrednio z sieci 230 V. Odstraszacz kun wykorzystuje głośnik membranowy 1 x 50 mm i regulowany czujnik ruchu, wymiary odstraszacza ultradźwiękowego wynoszą 60x120x55mm.

 


Jakie szkodniki odstrasza odstraszacz?

Ten odstraszacz nadaje się do odstraszania kun, myszy, szczurów i ryjówek.

SMOK ULTRADŹWIĘKOWY


Obszary zastosowania ostraszacza

Stosowanie repelentów jest dość powszechną formą zabezpieczenia wnętrz , zarówno mieszkań, domów jednorodzinnych, garaży, strychów, domków letniskowych, piwnic, samochodów , jak i hal przemysłowych, magazynów, warsztatów, restauracji, supermarketów itp. Dzięki wytrzymałej wodoodpornej obudowie, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, światło słoneczne, deszcz, mróz i wiatr, repelent nadaje się również do stosowania na zewnątrz. Idealnie zabezpiecza przed penetracją miejsc wokół budynków - ogrodów, sadów, podwórek, parkingów itp.

SMOK ULTRASONIC E150 p2


Instalacja

Za pomocą uchwytu magnetycznego możesz łatwo, szybko i bezpiecznie przymocować odstraszacz Dragon Ultrasonic do niemal każdej powierzchni. Odstraszacz wyposażony jest w silny magnes , stosowany w przemysłowej technice mocowania. Wystarczy kawałek metalowej powierzchni np. rura, balustrada, rynna, metalowy parapet, konstrukcja dachu, ogrzewanie itp. i masz urządzenie od razu zamontowane, bez żadnego montażu. Jeżeli na leczonym obszarze nie ma metalowej powierzchni, na której można by umieścić repelent, można zastosować specjalną metalową zawieszkę , która znajduje się w opakowaniu. Przykręcasz metalowy wisiorek w wybrane miejsce, a następnie po prostu przyczepiasz do niego odstraszacz za pomocą magnesu.

ULTRADŹWIĘKOWY SMOK E150


Sposób zasilania

Urządzenie zasilane jest bezpośrednio z sieci o napięciu 230 V.

SMOK ULTRADŹWIĘKOWY E150 p1


Jak działa odstraszacz

Urządzenie generuje nieprzyjemne dla kun i gryzoni sygnały ultradźwiękowe , dzięki czemu po krótkim czasie opuszczają one chronione obszary. Urządzenie emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości od całkowicie niesłyszalnych, przez lekkie, aż po piskliwe. Ta automatyczna zmiana częstotliwości gwarantuje, że szkodnik nie przyzwyczai się do dźwięku i nie wróci . Sygnał ultradźwiękowy bardzo dobrze odbija się od powierzchni stałych, co zwiększa jego zasięg. Odstraszacz ten, wyposażony w głośnik membranowy, który jest kilkakrotnie mocniejszy od głośnika metalowego, ma efektywny zasięg do 1500 m 2 w pomieszczeniach zamkniętych i do 20 m na zewnątrz w zakresie 180°.

Dodatkowo model ten wyposażony jest w czujnik ruchu działający w promieniu 12 m, dzięki czemu czujnik penetruje obszar o powierzchni około 220 m2 . Odstraszacz włącza się zatem za każdym razem, gdy zwierzę się poruszy i wyłącza po określonym czasie. Czujnik posiada 3 możliwości ustawień – czasu działania, czułości i jasności.


Bezpieczeństwo

Odstraszacz ultradźwiękowy Dragon emituje sygnały ultradźwiękowe, które są całkowicie bezpieczne dla ludzkiego ucha. W przeciwieństwie do stosowania trucizn czy innych środków chemicznych , użycie odstraszacza jest nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt domowych i hodowlanych. Wyjątek stanowią myszy hodowlane, chomiki czy świnki morskie, dla których sygnał ultradźwiękowy może być nieprzyjemny i niewskazane jest trzymanie tych zwierząt w miejscu użycia.Docelowa grupa szkodników: kuny a hlodavci ( myši, potkani, rejsci )
Działanie na zwierzęta domowe žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Głośniki: 1 x 50 mm membránový reproduktor
Oddziaływanie na ludzi : žádný
Położenie: ve vnitřních i venkovních prostorech
Skuteczny zasięg: až 1500 m2 v prostoru bez překážek
Temperatura robocza: - 30°C až + 70°C
Wymiary opakowania 30x15x15 cm
Wymiary: 60 x 120 x 55 mm
Zakres dźwięku: v úhlu 180°
Zasilanie: přímo ze sítě na 230V

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.