Samochodowy odstraszacz ultradźwiękowy DRAGON ULTRASONIC A150 na kuny, myszy i szczury

Kod produktu: BR-0543
Punkty lojalnościowe: 6

191.21 zl 155.46 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 191.21 zl

W magazynie

Ostraszacz dla kun, myszy i szczurów DRAGON ULTRASONIC A150

Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt, bezpieczny dla ludzi i zwierząt, odpowiedni do odstraszania kun i gryzoni we wnętrzu samochodu, z wymiennym bezpiecznikiem, mocowany za pomocą pasków ściągających, z 3 diodami LED o zasięgu do 120°, z automatyką zmiana częstotliwości , o zasięgu ultradźwięków 140°, o zasięgu do 240 m w przestrzeni, z zasilaniem poprzez 2 złącza, o długości kabla 100 cm, z dwoma metalowymi głośnikami 50 + 50 mm, o wymiarach 130 x 65 x 35 mm


Jakie szkodniki odstrasza odstraszacz?

Ten strach na wróble nadaje się do odstraszania kun, myszy, szczurów, łasic, tchórzy i innych gryzoni.

SMOK ULTRADŹWIĘKOWY


Obszary zastosowania odstraszacza

Czy zrobiłeś wszystko i nadal stwierdzasz, że kable w silniku są przegryzione? Przedstawiamy rewolucyjne rozwiązanie Twoich problemów w postaci odstraszacza kun do komory silnika samochodu DRAGON ULTRASONIC . Odstraszacz kun jest nie tylko trwalszy od konwencjonalnych odstraszaczy opartych na mikrochipach dzięki elektronice tranzystorowej , ale ma także ponadczasowe połączenie trzech stroboskopowych diod LED i ultradźwięków . Najwyższy efekt tej wyjątkowej kombinacji środka odstraszającego kuny można osiągnąć umieszczając go prawidłowo pod maską samochodu. To ochroni Twój samochód , a także stworzy wokół niego tarczę ochronną , której szkodniki będą unikać.

smok w samochodzie_05


Instalacja

Zamocowanie odstraszacza kun jest prostsze niż myślisz. Wybierz odpowiednie miejsce, aby odstraszacz kun swoim sygnałem objął jak największą część komory silnika , a następnie po prostu przymocuj go za pomocą dwóch taśm , które znajdziesz w opakowaniu. Nie musisz się martwić, czy kable Ci wystarczą, ponieważ w pakiecie otrzymasz kable o długości aż 100 cm, umożliwiające łatwe podłączenie do akumulatora samochodowego.

smok w samochodzie_06


Sposób zasilania

Dwa złącza do akumulatora samochodowego zapewnią Ci długoterminowe rozwiązanie chroniące Twój samochód. Odstraszacz kun będzie zasilany z akumulatora samochodowego , a ponieważ jest oszczędny , pobiera maksymalnie 20 mA . Dwa kable o długości 100 cm zapewniają nieograniczone możliwości umieszczenia pod maską samochodu. W przypadku dłuższego postoju samochodu zalecamy po prostu wyłączyć ostraszacz za pomocą wyłącznika, aby oszczędzać akumulator.

smok w samochodzie_04


Jak działa odstraszacz

Środek odstraszający kuny, jakiego po prostu nie znajdziesz na rynku. Ponadczasowe połączenie aż 3 diod LED , które migają stroboskopowo oraz zmieniającej się częstotliwości ultradźwięków , będzie trudnym zadaniem nie tylko dla kun w silniku, ale także dla innych gryzoni w Twoim samochodzie i wokół niego. Wysokowydajne diody LED swoim błyskiem budzą kuny, myszy, tchórze i wiele innych gryzoni ze snu. Światło stroboskopowe odstraszacza  ma na celu zirytować je i zmusić do opuszczenia komory silnika. Ponadto odstraszacz  stale zmienia częstotliwość sygnałów, dzięki czemu szkodniki nie przyzwyczajają się do dźwięku. Odstraszacz kun do samochodu posiada dwa przełączniki , za pomocą których można włączać i wyłączać światła lub dźwięk świateł.

smok w samochodzie_03Docelowa grupa szkodników: kuny a hlodavci ( myši, potkani, rejsci )
Działanie na zwierzęta domowe žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Głośniki: 50 + 50 mm kovové reproduktory
Oddziaływanie na ludzi : žádný
Położenie: ve vnitřních prostorech
Skuteczny zasięg: Až 240 m v prostoru
Temperatura robocza: - 30°C až + 70°C
Wymiary: 130 x 65 x 35 mm
Zakres dźwięku: v úhlu 140°
Zasięg światła LED: v úhlu 120°
Zasilanie: 2 konektory k autobaterii 12V
Zużycie: 10 mA - 20 mA

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.