Urządzenie odstraszające krety, węże i norniki MOTOR VIBRASONIC M6

Kod produktu: BR-0339
Punkty lojalnościowe: 5

173.63 zl 141.16 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 173.63 zl

W magazynie

Urządzenie odstraszające krety, węże i nornice MOTOR VIBRASONIC M6

Ultradźwiękowy i wibrujący odstraszacz zwierząt odpowiedni do odstraszania kretów, węży, ryjówek, norników i myszy, bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. Do użytku na zewnątrz, wyposażony w trwałą wodoodporną osłonę. Odstraszacz kretów, węży i norników o częstotliwości dźwięku w zakresie 300 - 1000 kHz, z automatyczną zmianą częstotliwości, o zasięgu do 1500 m 2 , z zasilaniem bateryjnym 4 x R20, wymiary odstraszacza to 42 x 8 cm.

Jakie szkodniki odstrasza odstraszacz?

Dzięki innowacyjnej technologii odstraszacz ten nadaje się do odstraszania kretów, węży, norników, ryjówek i myszy.

Odstrasza krety, węże, norniki

Obszary zastosowania odstraszacza

Odstraszacz kretów, węży, norników i innych gryzoni to skuteczna ochrona Twojego ogrodu , pola, parku czy innych przestrzeni zewnętrznych. Ten odstraszacz jest wyposażony w 100% trwałą wodoodporną osłonę , dzięki czemu jest jednym z nielicznych , z których można korzystać 365 dni w roku , niezależnie od tego, czy pada deszcz, wieje, czy pada śnieg.

Środek odstraszający krety, węże, nornice

Sposób użycia

Wybierasz miejsce, które chcesz zabezpieczyć przed niepożądanymi gośćmi i wbijasz repelent pionowo w ziemię na głębokość ok. 20 cm . Rekomendujemy umieszczenie odstraszacza w rogach ogrodu, najlepiej w wilgotnej glebie gliniastej, która lepiej przenosi emitowane sygnały . Możesz włączyć ultradźwiękowy i wibracyjny odstraszacz kretów, po prostu naciskając przycisk . Aby wyłączyć urządzenie, nie trzeba wyjmować całego odstraszacza z ziemi, jak w przypadku innych produktów, ale wyłączyć go ponownie, po prostu naciskając przycisk. Jednak dla uzyskania wysokiego efektu zalecamy , aby odstraszacz działał nieprzerwanie przez kilka miesięcy . W ten sposób odstraszacz stworzy w otoczeniu takie warunki, które zachęcą krety, węże i gryzonie do znalezienia innego, spokojniejszego miejsca. Elektroniczny odstraszacz kretów zasilany jest 4 bateriami R20 (baterie nie są dołączone).

Odstraszacz kretów M6

Jak działa odstraszacz

Urządzenie generuje sygnał ultradźwiękowy w zakresie od 300 kHz do 1000 kHz w połączeniu z krótkotrwałymi drganiami przebijającymi . Większość zwierząt żyjących pod ziemią ma słaby wzrok, ale natura rozwinęła bardzo silny słuch i wrażliwość na wibracje ziemi. Te wibracje i dźwięki są więc bardzo nieprzyjemne dla kretów, węży i gryzoni i powodują, że żyjące w ziemi zwierzęta czują się stale zagrożone. Zwierzęta żyją w ciągłym stresie z najwyższą czujnością i w końcu decydują się na zmianę miejsca  na spokojniejsze. Repelent może być również stosowany zapobiegawczo – krety, węże, norniki i inne gryzonie od samego początku będą unikać osiedlania się w tym miejscu, w którym nie będą czuły się bezpiecznie. Odstraszacz kretów, węży i gryzoni wibruje i generuje dźwięk o różnym natężeniu co 20-40 sekund w przypadkowej kolejności. Kolejności sygnałów nie można zatem przewidzieć za pomocą ostraszacza , a zatem zwierzęta nie mogą przyzwyczaić się do tych bodźców i powrócić. Odstraszacz kretów, węży i gryzoni może chronić powierzchnię do 1500m2.


Bezpieczeństwo

Elektroniczny odstraszacz emituje sygnały ultradźwiękowe i wibracje, które są całkowicie bezpieczne dla ludzkiego ucha. W przeciwieństwie do używania trucizn lub innych chemikaliów , użycie stracha na wróble jest nietoksyczne zarówno dla dzieci, jak i zwierząt domowych.Docelowa grupa szkodników Krtci, hadi a hlodavci (rejsci, hraboši, myši polní)
Działanie na zwierzęta domowe žádný
Oddziaływanie na ludzi žádný
Położenie ve vnějších prostorech
Skuteczny zasięg až 1500 m2 ve vlhké půdě
Wymiary 42 x 8 cm
Wymiary opakowania 8x8x43 cm
Zasilanie na baterie 4 x R20

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.