Młynek elektryczny MILL ETA - KM 1,5kW

Kod produktu: BR-0539
Punkty lojalnościowe: 49

1,641.50 zl 1,334.55 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 1,641.50 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Młynek elektryczny ETA - HP 1,5kW

Młynek wysokoobrotowy do mielenia zbóż i rośli strączkowych przeznaczonych do spożycia przez ludzi , przeznaczony do mielenia własnej mąki. Szlifierka elektryczna z silnikiem 1,5 kW o długiej żywotności i zabezpieczeniu termicznym przed przegrzaniem . Wydajność godzinowa 4 - 40 kg/godzinę w zależności od użytego sita i rodzaju zbóż/roślin strączkowych. W zestawie z młynkiem elektrycznym zamontowane jest jedno sito o średnicy 0,6 mm, a w prezencie otrzymasz także trzy dodatkowe sita o średnicach 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + klucz do ich wymiany. Młynek elektryczny wyposażony jest w zbiornik o pojemności 20 l. Elektryczny młynek do mąki to produkt niezawodny , należący do czołówki i będziesz nim zachwycony. Oczywiście polska instrukcja jest częścią zestawu.

Idealny pomocnik nie tylko w kuchni

Pieczesz własny chleb lub masz pasję do gotowania i przygotowywania deserów? Nasz młynek sprawdzi się w Twojej kuchni jak ryba w wodzie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz świeżo zmielonej mąki na chleb , mąki grochowej do zagęszczenia sosu , czy też mąki ryżowej do domowych bezglutenowych ciasteczek. Możesz liczyć na to, że młynek będzie zawsze Twoją prawą ręką w Twojej sztuce kulinarnej, dzięki której będziesz gwiazdą w kuchni. Ponadto można go również stosować do przygotowania mieszanek paszowych (mięsnych) dla zwierząt hodowlanych, wykorzystując tym samym jego uniwersalność.

młyn do mąki

Inteligentny mechanizm mielący

Młynek posiada bardzo sprytnie zaprojektowany lej zasypowy w kształcie lejka oraz inteligentny mechanizm , który automatycznie wspomaga płynny ruch surowca do wewnątrz w stronę noży, gdzie zostaje on rozdrobniony . Ta wewnętrzna część młynka, podobnie jak dołączone sita i noże , wykonana jest z solidnej stali nierdzewnej . Pozostałe części wykonane są z wysokiej jakości solidnego tworzywa sztucznego , które nadaje się do celów spożywczych.

Ekspresowa szybkość i wydajność

Będziesz zachwycony jak szybko i sprawnie poradzi sobie z nawet większą ilością surowców , dzięki mocnemu silnikowi o mocy 1,5 kW oraz specjalnie zaprojektowanym nożom kruszącym zapewniającym optymalne rozdrobnienie surowców do produkcji mąki. Jego wydajność waha się w granicach 4 - 7 - 20 - 40 kg/h i zależy od wybranej grubości sita, im większa grubość, tym większa prędkość mielenia . Ten szybkoobrotowy młynek jest wyposażony w jedno zainstalowane sito 0,6 mm, a w prezencie otrzymasz także trzy dodatkowe sita 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + klucz do ich wymiany. Dzięki takiemu sprzętowi możesz w domu zmielić mąkę od grubej do bardzo drobnej .

Od ziarenka pszenicy do fasoli

Za pomocą młynka elektrycznego możesz zmielić dowolne zboże, jakie tylko przyjdzie Ci do głowy, takie jak pszenica, żyto, orkisz, jęczmień, ryż czy gryka . Z łatwością radzi sobie z roślinami strączkowymi takimi jak groszek, soczewica, fasola czy ciecierzyca i wieloma innymi, a jednocześnie nie tworzy wokół siebie brudu ani nieprzyjemnego pyłu podczas swojej pracy. Na przykład możesz w krótkim czasie przygotować własną mąkę bezglutenową za ułamek ceny kupowanej w sklepie.

UWAGA! - nie jest przeznaczony do przerobu nasion oleistych (sita mogłyby się zatkać).

młyn-ok

Praktyczne przechowywanie, które Cię zachwyci

Czy zastanawiałeś się kiedyś, że w młynku można także przechowywać mąkę ? Prawda? Dzięki temu świetnemu młynkowi nie ma problemu. Podczas mielenia surowiec wpada do beczki magazynowej o pojemności 20 l, którą można zamknąć pokrywą z zamkiem zabezpieczającym i w tej beczce można przechowywać mąkę w miarę potrzeb. Zamykana pokrywa chroni mąkę przed szkodnikami takimi jak mole oraz zapobiega wchłanianiu przez mąkę wilgoci z otoczenia. Dzięki takiemu przechowywaniu Twoja mąka pozostanie pięknie świeża i pulchna.

młyn do mąki


Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.