Elektryczny rozdrabniacz do zboża z magazynem beczkowym MILL ETM - HP 1,2kW

Kod produktu: BR-0204
Punkty lojalnościowe: 25

849.63 zl 690.76 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 849.63 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Rozdrabniacz do zboża elektryczny ETM - KM 1,2kW

Bardzo wysokiej jakości młynek do mielenia zbóż, roślin strączkowych i innych roślin, odpowiedni do przygotowania domowej mieszanki paszowej. Rozdrabniacz elektryczny z silnikiem o mocy 1,2 kW, o długiej żywotności , z zabezpieczeniem termicznym przed przegrzaniem, o wydajności godzinowej 25-170 kg/h w zależności od zastosowanego sita i rodzaju ziarna. Rozdrabniacz młotkowy dostarczany jest z zamontowanym sitem o średnicy 7mm , a w prezencie otrzymasz także trzy dodatkowe sita o średnicach 1,5 – 2,5 – 5mm + klucz do wymiany sit. Młynek elektryczny wyposażony jest w zbiornik magazynujący o pojemności 50 l. Elektryczny rozdrabniacz do zboża ETM to produkt niezawodny , należący do czołówki i będziesz nim zachwycony. Oczywiście w pakiecie znajduje się także instrukcja obsługi w języku polskim .


Zbiornik na rozdrobnione zboża

Zasobnik rozdrabniacza ma kształt lejka , co automatycznie wspomaga płynny ruch  rozdrabinianych części  do wewnątrz , w kierunku noży, które rozdrabniają go do wymaganej grubości w zależności od wybranego sita.

Rozdrabniacz elektryczny nadaje się do rozdrabniania kukurydzy, pszenicy, owsa, żyta, jęczmienia, ryżu, prosa, fasoli, grochu i innych upraw. Można go również stosować do kruszenia słodu do produkcji piwa lub do przetwarzania ziół i owoców na herbatę .

ETM b

UWAGA ! - nie jest przeznaczony do przerobu nasion oleistych (sita mogłyby się zatkać).


Wydajność rozdrabniacza

Wydajność rozdrabniacza uzależniona jest od wybranej grubości sita i waha się w granicach 25 - 40 - 90 - 170 kg/h - im większa grubość, tym większa prędkość rozdrabniania. Rozdrabniacz młotkowy dostarczany jest z zamontowanym sitem o średnicy 7mm , a w prezencie otrzymasz także trzy dodatkowe sita o średnicach 1,5 – 2,5 – 5mm + klucz do wymiany sit. Będziesz mieć zatem do dyspozycji łącznie 4 sita.

Prezent na rozdrabniacz do ziarna 2
Beczka do przechowywania złomu

Gdy tylko surowiec zostanie zmielony według wybranego sita do wymaganej chropowatości , wpada on do beczki magazynującej o pojemności 50 l . Po zakończeniu złomowania beczkę można zamknąć pokrywą z zamkiem zabezpieczającym i surowiec może być w tej beczce przechowywany tak długo jak potrzeba.
Beczka do przechowywania skrobaka do złomu


 

Wymiary opakowania 40x40x66 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.