Feedomatic step-on podajnik - 5 kg

Kod produktu: AF05F
Punkty lojalnościowe: 5

173.63 zl 141.16 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 173.63 zl

W magazynie

Podczas korzystania z Feedomatic pasza jest dostępna tylko wtedy, gdy kurczęta stoją na stojaku. Myszy, szczury i ptaki nie mogą dostać się do pokarmu i dlatego nie mogą zanieczyścić ziarna. F edomatic chroni drób przed groźnymi chorobami. Karmnik step-on jest stabilny, łatwy w czyszczeniu i bryzgoszczelny. Jest dostępny w wadze 5, 8, 12 lub 20 kg , dzięki czemu istnieje odpowiednie rozwiązanie na każdą potrzebę.

Co sprawia, że Feedomatic jest wyjątkowy?

W tradycyjnych karmnikach żywność jest swobodnie dostępna. Oprócz zwierząt, dla których przeznaczony jest pokarm, wzbudza on również zainteresowanie szkodników. Aby rozwiązać ten problem, kilkadziesiąt lat temu wprowadzono pierwszy karmnik. Miska na ziarno, do której można dostać się tylko wtedy, gdy kurczak stoi na stojaku.

Sprawdzona koncepcja w końcu doprowadzona do perfekcji

Zaprojektowany i wyprodukowany w Holandii, Feedomatic gwarantuje najwyższą jakość. Do tej sprawdzonej koncepcji dodaliśmy kilka bardzo niezawodnych gadżetów. Feedomatic wykonaliśmy z połączenia części z blachy ocynkowanej i tworzywa sztucznego. Płyty mają grubość 1 mm, dzięki czemu są niezwykle stabilne. Dziury czy pęknięcia nie mają szans, ponieważ korzystamy z najnowocześniejszych maszyn hutniczych. Po latach intensywnego użytkowania Feedomatic będzie nadal tak funkcjonalny, jak w momencie zakupu.

Sam podajnik wyposażony jest w przegrody i krawędź przelewową, które znacznie ograniczają wysypywanie. Kolejna użyteczna zaleta; zastosowanie plastiku sprawia, że podajnik jest znacznie cichszy niż jego konkurenci. Metal na plastiku wytwarza mniej hałasu niż metal na metalu. Stopień ma duże otwory, dzięki którym kał spada. Mechanizm kontrolujący dostęp można regulować w zakresie od 250 gramów do 2 kg (165 funtów). W ten sposób można ustawić prawidłową wagę progową dla każdego rodzaju drobiu.

Kolejną często słyszaną zaletą karmników step - on jest to, że mogą przechowywać dużą ilość pokarmu. Kurczaki mogą przetrwać kilka dni bez uzupełniania.

Feedomatic wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla miłośników zwierząt na całym świecie, którzy wolą karmić swoje zwierzęta, a nie szkodniki.

Objętość: 5 kg
Typ: step - on
Materiał: blacha + plastik ;
Waga: 5 kg
Wymiary: 40x28x26 cm

WSKAZÓWKA: Aby nauczyć kury karmnika, konieczne jest załadowanie go cegłą przez pierwsze 10 dni, aby pozostał otwarty. Ponadto nie wolno karmić kur w innym miejscu. A zobaczysz, że  bez problemu nauczą się korzystać z podajnika schodkowego.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.