Drzwi automatyczne Brinsea Chick Safe ECO w komplecie z drzwiami

Kod produktu: CS015
Marka: Brinsea
Punkty lojalnościowe: 16

538.86 zl 438.10 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 538.86 zl

W magazynie

Brinsea ChickSafe Eco to trwały i niezawodny system do automatycznego otwierania drzwi kurnika rano i zamykania drzwi , gdy poziom światła spada wieczorem.
Wyposażony w zajmujące mało miejsca dwustopniowe drzwi dla kur ChickSafe. Wszystkie części są zaprojektowane tak, aby wytrzymać warunki zewnętrzne. Wytrzymałe czarne szyny z PVC są przykręcone do kurnika, a aluminiowe panele drzwiowe pasują do siebie. Kompletna instrukcja montażu jest zawarta w dostawie.
Jest to wersja ECO, która nie posiada specjalnych ustawień i jest bardzo prosta w obsłudze.
ChickSafe Eco jest zasilany bateryjnie (w zestawie) i można go łatwo zamontować w dowolnym kurniku z pionowymi drzwiami przesuwnymi. Nie jest wymagana ręczna kalibracja: ChickSafe Eco automatycznie dostosowuje się do wysokości drzwi kurnika. Bateria wystarcza na 1 rok.
ChickSafe Eco jest trwały i może podnosić i opuszczać dowolne pionowe drzwi od 300 gramów do 4 kg. Działa poprzez wykrywanie spadku poziomu światła, gdy robi się ciemno i zamyka drzwi kurnika. Gdy poziom światła wzrośnie rano, drzwi otwierają się automatycznie. Czułość opadającego poziomu światła jest regulowana przez użytkownika, a oprogramowanie wyszukuje powolne zmiany światła, dzięki czemu nie ma na nią wpływu np. reflektory samochodowe w nocy. Brinsea ChickSafe Eco posiada wskaźnik, który wskazuje, że drzwi są otwarte, zamknięte, niski poziom naładowania baterii lub alarm awarii.
Wyposażony jest w „automatyczne zatrzymanie”, gdy kura znajduje się w pobliżu drzwi.
Drzwi automatyczne Brinsea są odporne na warunki atmosferyczne, działają w ekstremalnych warunkach atmosferycznych i są wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie UV.
Podobnie jak wszystkie produkty Brinsea, ChickSafe Eco ma 3-letnią BEZPŁATNĄ gwarancję, pod warunkiem rejestracji online. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.