ACIDOMID dla drobiu 1 litr

Kod produktu: acidomid_drubez_1L
Punkty lojalnościowe: 1

29.75 zl 27.55 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 29.75 zl

W magazynie

Zapobieganie w rozmnażaniu się bakterii i chorobotwórczych , pleśni i kokcydii .
ACIDOMID® to produkt nowoczesnej generacji, który nie tylko przeciwdziała namnażaniu się bakterii chorobotwórczych, ale również bardzo dobrze hamuje rozwój i namnażanie się pasożytów wewnątrzkomórkowych, takich jak kokcydia. ACIDOMID® nie jest jednak środkiem farmaceutycznym, nie zawiera kokcydiostatyków, a więc nie pozostawia pozostałości w organizmie. Nie posiada również okresu karencji.

ACIDOMID® zawiera całkowicie wszystkie kwasy organiczne ważne dla trawienia i przyswajania pokarmu. Kwasy organiczne zakwaszają wodę paszową, a także skutecznie ją konserwują i stabilizują. Dzięki temu znacznie ogranicza się niepożądany rozwój bakterii chorobotwórczych i grzybów w wodzie zasilającej, podajnikach i systemach dystrybucji wody zasilającej. Kwasy organiczne są lekkostrawne i mogą być wykorzystane jako źródło energii w organizmie. Kwasy organiczne zmniejszają również dyskomfort trawienny i poprawiają strawność białka.

ACIDOMID® dzięki zawartości naturalnych substancji ogranicza rozmnażanie się pasożytów wewnątrzkomórkowych takich jak kokcydia. Dla maksymalnego efektu wymagane jest jednak regularne podawanie do wody pitnej przy każdej zmianie.

Jako jedyny produkt tego typu na rynku, ACIDOMID® zawiera zrównoważony stosunek pierwiastków elektrolitycznych, które wspierają skuteczność poszczególnych składników aktywnych zawartych w produkcie. Elektrolity przyspieszają i wzmacniają przechodzenie składników aktywnych przez błonę komórkową do wnętrza komórki.

Skład:

  •   minerały, elektrolity
        kwasy organiczne (mrówkowy, propionowy, mlekowy, octowy, cytrynowy i inne)
        witamina C
        ekstrakty pochodzenia naturalnego
        uzdatniona woda pitna

Zalecenia dotyczące stosowania:

podaje się w ilości 10 ml na 1 litr wody pitnej przez cały rok. Przez pierwsze 2-3 dni na początku podawania zaleca się stosowanie połowy dawki (0,5%, tj. 5 ml na 1 litr wody pitnej).

Produkt może być łączony i podawany wspólnie z dowolnym produktem BENEFEED® dla określonej kategorii zwierząt. Lista tych produktów znajduje się poniżej na tej stronie, ale wymienione jest tylko jedno opakowanie każdego produktu. Dodatkowe zestawy można znaleźć w danej kategorii produktów.

Składowanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym otoczeniu w oryginalnie zamkniętych opakowaniach. Po otwarciu spożywać stopniowo, nie przechowywać produktu przez dłuższy czas. Mikroskopijne cząstki stałe i lekki osad wynikają z naturalnej zawartości i nie są szkodliwe .

Średnica bębna (cm) 24 vajec

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.