Wiszący odstraszacz kun do samochodu DR.STEHLER MARDER KUGELN

Kod produktu: BR-0171
Punkty lojalnościowe: 1

42.30 zl 34.39 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 42.30 zl

W magazynie

Wiszący odstraszacz na kuny do samochodu MARDER KUGELN

Odstraszacz zapachów kuny w formie wiszących kulek odstraszających do ochrony komory silnika przed kunami. Prosty i szybki montaż z natychmiastowym efektem . W opakowaniu 1x uchwyt do zawieszenia i 2x kulki repelentne z substancją repelentną w 1 sztuce na ok. 5-6 tygodni , substancja czynna Geraniol.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auta_MARDER KUGELN_uvod


Organizm docelowy

Do odstraszania kun - np. kuny skalnej (Martes foina), kuny leśnej (Martes martes) i inne.


Obszary zastosowania

Kulki neutralizujące zapachy przeznaczone są przede wszystkim do odstraszania kun z komory silnika pojazdu, gdzie powodują one duże uszkodzenia pogryzionej izolacji, przegryzionych przewodów czy przewodów układu hamulcowego.


Przygotowanie

Podczas obchodzenia się z kulką repelentu zapachów należy używać gumowych lub mikrocienkich rękawiczek, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu repelentu nasączonego kulką ze skórą. W przypadku kontaktu substancji ze skórą należy dokładnie umyć miejsce kontaktu wodą z mydłem , a następnie spłukać czystą wodą.

1. Załóż rękawice ochronne, patrz zalecenia powyżej. Następnie kontynuuj otwierając opakowanie np. nożyczkami, patrz rysunek nr 1 i wyjmując z opakowania ochronnego 1 szt kulki neutralizującej zapachy .

2. Wyjmij również z opakowania uchwyt do zawieszania piłki odpychającej i umieść kulkę mocno w środku tego uchwytu i upewnij się, że nie wypadnie.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auto_MARDER KUGELN_preprava

Aplikacja

Uwaga, kuny znaczą swoje terytorium moczem , dlatego zawsze dokładnie wyczyść/umyj komorę silnika przed zamontowaniem uchwytu . Uchwyt z kulką pochłaniającą zapachy nie może być montowany bezpośrednio na lub w pobliżu gorącej części komory silnika – istnieje ryzyko poparzenia!

3. Teraz zawiesić uchwyt w odpowiednim i suchym miejscu w komorze silnika, patrz rysunek powyżej. Należy zwrócić uwagę na poziome i stabilne zawieszenie uchwytu, aby nie poluzował się i nie spadł podczas jazdy.

4. Efekt odstraszający kulki zapachowej jest natychmiastowy , ponieważ jest wykonany z celulozy i nasączony substancją odstraszającą, która jest bardzo nieprzyjemna dla kun, dlatego należy zacząć omijać komorę silnika zaraz po zamontowaniu.


Efektywność

Efekt 1szt kulki przeciwzapachowej wynosi około 5-6 tygodni, następnie należy ją wymienić na nową. W opakowaniu zawsze 2 repelenty => ewentualnie ochrona do 3 miesięcy. Wiszący odstraszacz kun może być używany przez cały rok, niezależnie od temperatury zewnętrznej.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auto_MARDER KUGELN_contentWymiary opakowania 10x5x17 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.