Odstraszacz ultradźwiękowy 3D na kuny, myszy i szczury AGROFORTEL A360

Kod produktu: AN-B110AGS
Marka: AGROFORTEL, s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 4

125.35 zl 101.91 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 125.35 zl

Towar aktualnie niedostępny

Odstraszacz ultradźwiękowy  na kuny, myszy i szczury DRAGON ULTRASONIC B360 SMART

Ultradźwiękowy odstraszacz zwierzyny odpowiedni do płoszenia kun i gryzoni , bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. Do użytku w pomieszczeniach , wyposażony w trwałą wodoodporną osłonę z możliwością mocowania za pomocą uchwytu magnetycznego . Odstraszacz kleszczy o zasięgu tonowym pod kątem 270° z automatyczną zmianą częstotliwości i zasięgiem do 300 m 2 , zasilany poprzez zasilacz 6V . Odstraszacz kun wykorzystuje 3 metalowe głośniki , wymiary ultradźwiękowego odstraszacza to 85x85x50mm.


Jakie szkodniki odstrasza odstraszacz?

Ten odstraszacz ultradźwiękowy  jest odpowiedni do odstraszania kun, myszy, szczurów, szczurów i ryjówek.

ULTRADŹWIĘKOWY SMOK


Obszary zastosowania odstraszacza ultradźwiękowego

Stosowanie repelentów jest bardzo powszechną formą ochrony wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, garaży, strychów, domków letniskowych, piwnic , samochodów , a także hal przemysłowych, magazynów, warsztatów, restauracji, supermarketów itp.

DRAGON ULTRADŹWIĘKOWY B360 p3 (2)


Instalacja

Możesz łatwo, szybko i bezpiecznie przymocować repelent Dragon Ultrasonic do prawie każdej powierzchni za pomocą uchwytu magnetycznego. Odstraszacz wyposażony jest w silny magnes , stosowany w przemysłowej technice mocowania. Wystarczy kawałek metalowej powierzchni np. poręczy, grzejnika itp. i masz urządzenie zamontowane od razu, bez żadnego montażu. Jeśli w leczonym obszarze nie ma metalowej powierzchni, na której można by umieścić repelent, można użyć specjalnej metalowej zawieszki , która jest dołączona do opakowania. Przykręcasz metalowy wisiorek w żądanym miejscu, a następnie po prostu przyczepiasz do niego odstraszacz za pomocą magnesu.

DRAGON ULTRADŹWIĘKOWY B360 p3 (1)


Sposób zasilania

Urządzenie zasilane jest za pomocą zasilacza 6V , który znajduje się w zestawie.

DRAGON ULTRADŹWIĘKOWY B360 p1


Jak działa odstraszacz

Urządzenie generuje sygnały ultradźwiękowe , które są nieprzyjemne dla kun i gryzoni, w wyniku czego po krótkim czasie opuszczają chronione obszary. Urządzenie emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości od całkowicie niesłyszalnych, przez lekkie, po piskliwe. Ta automatyczna zmiana częstotliwości gwarantuje, że szkodnik nie przyzwyczai się do dźwięku i nie wróci . Sygnał ultradźwiękowy bardzo dobrze odbija się od twardych powierzchni i tym samym zwiększa swój zasięg. Ten odstraszacz, wyposażony w trzy metalowe głośniki, ma efektywny zasięg w pomieszczeniach o powierzchni do 300 m2 w zakresie 270°.


Bezpieczeństwo

Odstraszacz Dragon Ultrasonic emituje sygnały ultradźwiękowe, które są całkowicie bezpieczne dla ludzkiego ucha. W przeciwieństwie do używania trucizn lub innych chemikaliów , użycie odstraszacza jest nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych i hodowlanych. Wyjątkiem są hodowlane myszy, chomiki czy świnki morskie, dla których sygnał ultradźwiękowy może być nieprzyjemny i niewskazane jest trzymanie tych zwierząt na używanym  terenie.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.