Podkładka grzewcza do miski na wodę 17,5 CM THERMODOG 3143101 TH150

Kod produktu: SE-52418d
Punkty lojalnościowe: 4

137.09 zl 111.46 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 137.09 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Podkładka grzewcza do miski na wodę THERMODOG 3143101 TH150

Podgrzewana podkładka pod miskę na wodę , plastik,   ø 17,5 cm , przeciw zamarzaniu wody,   14 W / 230 V , z ogranicznikiem temperatury STB 50 ,   kabel 1,5 m , IP X4 .   Jeśli woda pitna Twojego zwierzaka stale zamarza na zewnątrz, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Plastikowa podkładka pod miskę z wodą   chroni wodę przed zamarzaniem   a także zapewnia komfortową temperaturę karmienia. Poduszka grzewcza charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii   I   niska konsumpcja.   Do miski na wodę dołączona jest plastikowa mata   wyposażony w ogranicznik temperatury bezpieczeństwa STB 50   i ochrona przed bryzgami wody, klasa IP X4.   Można go więc używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz   i przestrzenie zewnętrzne.   Podkładka jest   wykonany z bardzo mocnego i trwałego tworzywa sztucznego.

Dla kogo jest odpowiednia poduszka grzewcza?

Podkładka grzewcza jest   nadaje się do misek dla psów i kotów chroniących przed zamarzaniem wody pitnej . Nie chodzi jednak tylko o zapobieganie zamarzaniu wody pitnej. Bezpieczeństwo   dostęp do podgrzanej wody   dla zwierząt w zimne miesiące   przyczynia się do dobrego zdrowia   i kondycję zwierząt, w szczególności ma to istotny wpływ na prawidłowy rozwój młodych.


Wymiary i materiał podkładki

Posiada podgrzewaną podkładkę pod miskę na wodę   średnica 17,5cm . Jest zrobione   wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego tj   ogrzewany zintegrowaną folią grzewczą . (Miska nie jest częścią zestawu).

THERMODOG TH


Zasilanie poduszki grzewczej

Poduszka rozgrzewająca   zasilany jest bezpośrednio z sieci   przy 230 V,   długość kabla zasilającego wynosi 1,5 m. Podkładka podgrzewana posiada bardzo   niski pobór mocy wynoszący 14 W , a dzięki temu   niska konsumpcja   możesz go używać w zimnych porach roku   stosować nieprzerwanie przez cały dzień . Do miski na wodę dołączona jest plastikowa mata   wyposażony w ogranicznik temperatury bezpieczeństwa STB 50   i zapewnia   izolacja zapewniająca lepsze odprowadzanie ciepła w górę. Dodatkowo mata posiada również zabezpieczenie przed zachlapaniami w klasie IP X4.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.