Bariera zapachowa przeciw dzikim zwierzętom i kunom DR.STĘHLER NEO-ARBIN 500ml

Kod produktu: BR-0173
Punkty lojalnościowe: 3

86.72 zl 70.50 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 86.72 zl

W magazynie

Bariera zapachowa przeciw dzikim zwierzętom i kunom DR.STĘHLER NEO-ARBIN, 500ml

Środek odstraszający zapachem dziczyznę i kuny w płynie do stosowania ( 20 ml/szmatkę) na nośnik zapachu w celu wytyczenia i ochrony przestrzeni . Prosty i szybki montaż z natychmiastowym efektem . Ogrodzenie zapachowe odstrasza  zwierzynę łowną , ale także małe zwierzęta - zwłaszcza kuny, substancja czynna Margosa-Extract.

Bariera zapachowa przeciw dzikim zwierzętom NEO-ARBIN, 500ml Rys.1


Środek docelowy

Do odstraszania dzikich zwierząt – np . zwierzyny czarnej (dziki), a także zwierzyny łownej grubej (jelenie, daniele, muflony, sarny), ale także małych, łasicowatych (głównie kuny).


Obszary zastosowania

Produkt nadaje się do wyznaczania terenów i ochrony posesji przed dziką zwierzyną .


Przygotowanie

Aby uniknąć bezpośredniego kontaktu repelentu ze skórą, używaj gumowych lub mikrocienkich rękawiczek podczas obchodzenia się z barierą zapachową dzikich zwierząt. W przypadku kontaktu substancji ze skórą miejsce kontaktu należy dokładnie umyć wodą z mydłem , a następnie spłukać czystą wodą.

Przygotuj również nośniki substancji zapachowej , które wypełnisz środkiem odstraszającym zapachy. Jako nośniki najczęściej stosuje się w gospodarstwach domowych kawałki gąbki o wymiarach 5x5x5cm lub w razie potrzeby , ale można też użyć zwykłej szmatki lub kupić nośniki przeznaczone bezpośrednio do pochłaniania zapachów .

Bariera zapachowa przeciw dzikim zwierzętom NEO-ARBIN, 500ml fig

Nośniki zapachów umieszczane są na słupkach ogrodzeniowych lub listwach drewnianych => przygotowanie według własnych upodobań.


Aplikacja

Użyj rękawice ochronne zgodnie z powyższymi zaleceniami. Następnie nasącz gąbkę lub ściereczkę (ok. 20 ml/szmatkę ) Neo-Arbin i przymocuj ją na wysokości od 0,5 do 1 metra do wbijanych w ziemię słupków ogrodzeniowych lub listew drewnianych. Można ją zamocować bezpośrednio do słupka lub zastosować aluminiowe lub blaszane adaptery , do których przymocowane są nośniki do belek. Aby bezpiecznie zdefiniować przestrzeń, zalecamy mocowanie nośników substancji zapachowych w odległości od 3 do maksymalnie 6 metrów .


Efektywność

Środek odstraszający  dzikie zwierzęta ma natychmiastowy efekt po aplikacji, który utrzymuje się do 3 tygodni . Repelent można stosować przez cały rok , jednak zalecamy naprzemienne stosowanie preparatów odstraszających zwierzęta, aby zwierzę nie przyzwyczaiło się do danego środka odstraszającego. Ze względu na to, że Neo-Arbin pachnie nieprzyjemnie nawet dla ludzi, odradzamy stosowanie preparatu w pobliżu okien, balkonów oraz poinformowanie sąsiadów przed zastosowaniem. Nie stosować preparatu na żywe rośliny i unikać zamarzania .

Bariera zapachowa przeciw dzikim zwierzętom NEO-ARBIN, 500ml rys.3Wymiary opakowania 10x8x10 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.