Miska podgrzewana dla psów i kotów THERMODOG 3113202 1,8l

Kod produktu: SE-56865c
Punkty lojalnościowe: 11

354.08 zl 287.87 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 354.08 zl

W magazynie

Miska podgrzewana dla psów i kotów THERMODOG 3113202 1,8l

Podgrzewana miska dla psów zapobiegająca zamarzaniu wody pitnej, ze stali nierdzewnej, o pojemności 1,8 l, z antypoślizgowym gumowym brzegiem, o poborze mocy 15 W   i napięcie   12 V, kabel zasilający   w osłonie ochronnej, stopień wodoszczelności IP 65

Dla kogo przeznaczona jest miska podgrzewana?

Ogrzewanie   miska na wodę lub karmę   Tak   odpowiedni   głównie   dla psów i kotów . Nie chodzi jednak tylko o zapobieganie zamarzaniu wody pitnej. Bezpieczeństwo   dostęp do podgrzanej wody   dla zwierząt w zimne miesiące   przyczynia się do dobrego zdrowia   i kondycję zwierząt, w szczególności ma to istotny wpływ na prawidłowy rozwój młodych. Można użyć miski na wodę ze stali nierdzewnej   w miesiącach letnich do wykorzystania jako tradycyjna miska na wodę lub karmę po odłączeniu zasilania, a w chłodniejszych miesiącach po prostu   korzystając ze źródła zasilania, zmienia się z powrotem w podgrzewaną miskę na wodę .

Wymiary i materiał miski

Podgrzewana miska na wodę lub karmę   ma pojemność 1,7 l . Górna średnica zewnętrzna misy wynosi 23 cm, górna średnica wewnętrzna 20,5 cm. Średnica podstawy wynosi 31 cm, a wysokość 6,5 cm. Miska jest zrobiona   wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.   Aby zapobiec przedostawaniu się zwierząt do miski, ma to miejsce   gumowa antypoślizgowa krawędź na spodniej stronie.

THERMODOG 3113202 1,8 l

Zasilanie podgrzewanej miski

Miska zasilana jest poprzez wyjmowany   Zasilacz 12 V   do sieci   przy 230 V.   Podgrzewana miska ma bardzo   niski pobór mocy wynoszący 15 W , a dzięki temu   niska konsumpcja   możesz go używać w zimnych porach roku   stosować nieprzerwanie przez cały dzień . Jest miska na wodę   wyposażony w bezpieczny ogranicznik temperatury STB 50 , dzięki czemu utrzymuje odpowiednią temperaturę wody pitnej,   co jest dla psa   przyjemny. Dodatkowo misa posiada również stopień ochrony przed wodą IP 65. Długość przewodu zasilającego wynosi 1,55 m, a cały przewód umieszczony jest w plastikowej osłonie ochronnej.

Konserwacja i czyszczenie miski

Konserwacja i czyszczenie miski jest absolutnie łatwe. Wystarczy odłączyć misę od prądu i już   myć i czyścić zwykłymi detergentami.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.