AKTUALNY CZAS DOSTAWY PRODUKTÓW DUŻYCH - WYLĘGARNIE, KURNIKI, KLATKI,WYBIEGI itp.: 2-3 dni
CZAS DOSTAWY DLA MAŁYCH PRODUKTÓW - SUPLEMENTÓW, MINERAŁÓW ITP.: 7-10 dni

Odchowalnia Brinsea TLC-30 Eco

Kod produktu: BR_HD380B
Marka: Brinsea
Punkty lojalnościowe: 32

1,060.34 zl 862.06 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 1,060.34 zl

2 tygodnie od zamówienia

Bezpłatna wysyłka

Wielofunkcyjna odchowalnia lub żłobek dla małych zwierząt , zapewniający ciepło i izolację niezbędną do zaspokojenia kluczowych potrzeb opiekuńczych różnych młodych, chorych, rannych lub słabych zwierząt i ptaków. Dzięki wewnętrznej powierzchni podłogi wynoszącej około 24 cm2 , TLC-30 ECO jest przeznaczony do ratowania i hodowli małych ssaków lub ptaków lub do intensywnej opieki nad młodymi .Również odpowiednia jest dla ratowania dzikich zwierząt, jak i zwierząt domowych, gdzie kluczowymi zaletami są przenośność i łatwość czyszczenia.

Szukasz szkółki odpowiedniej dla papug? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi hodowlami: TLC-40 Eco, TLC-40 Advance, TLC-50 Eco i TLC-50 Advance.

Odchowalnia TLC-30 ECO jest przenośna: ma zintegrowany uchwyt i można go ustawiać jeden na drugim. Działa bezpiecznie na napięciu 12 V i może być zasilany z sieci za pomocą zasilacza (w zestawie) lub z zapalniczki samochodowej (zasilacz dostępny osobno, nr katalogowy: BR_15.45).

Przezroczyste drzwiczki wykonane są z wytrzymałego, odpornego na promieniowanie UV poliwęglanu, który można zamknąć i zabezpieczyć jedną ręką.

Model ECO oferuje proste sterowanie potencjometrem, temperatura odczytywana jest na termometrze alkoholowym. To rozwiązanie jest całkowicie proste i sprawdziło się z biegiem czasu. Stabilność temperatury jest utrzymywana przez wentylator pracujący z niską prędkością, aby zminimalizować hałas i zakłócenia. Regulowany otwór wentylacyjny umożliwia odpowiednią wentylację w ciepłych pomieszczeniach lub przy niskich temperaturach, co jest ważne w przypadku większych zwierząt.

Urządzenie można również ustawiać piętrowo – nogi jednego urządzenia znajdują się na urządzeniu znajdującym się pod nim.

Czyszczenie TLC-30 jest łatwe: drzwi na zawiasach są podnoszone, a części robocze po prostu odpinane i wysuwane – nie są wymagane żadne narzędzia – dolna część pozostaje pusta do dokładnego czyszczenia.

Chronione dodatkami antybakteryjnymi Biomaster – aby zmniejszyć ryzyko infekcji, Brinsea podczas produkcji wykorzystuje TLC-30 Antimicrobial Protection Biomaster. Ochrona Biomaster jest częścią samego plastiku, co zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii i w ten sposób pomaga zapewnić optymalne środowisko dla młodych. Udowodniono, że szybko ogranicza rozwój bakterii nawet o 99,99%

Podobnie jak wszystkie produkty Brinsea, TLC-30 ECO jest objęty BEZPŁATNĄ 3-letnią gwarancją, wymaganą do rejestracji online.

Wymiary zewnętrzne: 297 x 270 x 275 mm
Waga: 2100g
Maks. zużycie (W): 36
Typowy pobór mocy (W): 18

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.