AKTUALNY CZAS DOSTAWY PRODUKTÓW DUŻYCH - WYLĘGARNIE, KURNIKI, KLATKI,WYBIEGI itp.: 2-3 dni
CZAS DOSTAWY DLA MAŁYCH PRODUKTÓW - SUPLEMENTÓW, MINERAŁÓW ITP.: 7-10 dni

Automatyczna wylęgarnia cyfrowa YZ56S z uchwytami LED. Na 56 jaj.

Kod produktu: YZ56S
Marka: AGROFORTEL, s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 23

753.05 zl 612.24 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 753.05 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Przedstawiamy inteligentną wylęgarnię YZ56S . Jest to w pełni automatyczna wylęgarnia i inkubator. Jaja w wylęgarni są obracane co dwie godziny. Za pomocą przycisków w prosty sposób ustawisz temperaturę, jaką wylęgarnia będzie dla Ciebie utrzymywać. Na wyświetlaczu można monitorować temperaturę w wylęgarni, wilgotność w wylęgarni oraz liczbę dni od uruchomienia wylęgarni. Wylęgarnia charakteryzuje się ultracichą pracą.

Uchwyty na jajka są naprawdę wyjątkowe. Każdy z uchwytów na jajka zawiera diodę LED , dzięki której możesz oświetlić wszystkie jaja na raz bez konieczności wyjmowania ich z wylęgarni. Na ostatnie trzy dni wyjmij uchwyty na jajka z wylęgarni+ i połóż jajka na podłodze . Wylęgarnia pełni również funkcję wylęgarni .
System wylęgowy pozwala również na ustawienie różnych tolerancji termometru (kalibracji). Wylęgarnia ma inteligentny alarm dźwiękowy, który ostrzega, gdy wilgotność spadnie poniżej ustawionego limitu lub gdy temperatura jest niska lub wysoka. Pojemność wylęgarni to 56 jaj.

Wylęgarnię możesz zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania, a w przypadku niezadowolenia gwarantujemy pełny zwrot pieniędzy.

W przeciwieństwie do innych wylęgarni, wylęgarnia posiada wyświetlacz cyfrowy w °C. Możliwe jest ustawienie temperatury od 20°C do 40°C w krokach co 0,1°C, naciskając przyciski (+) i (-).
Przezroczysta pleksi pozwala na pełną kontrolę nad lęgami.
Na 3 dni przed końcem wylęgu plastikowe pojemniki można wyjąć, a jaja można umieścić na plastikowej macie w celu dalszego wylęgu. Tak więc wylęgarnia świetnie sprawdza się również jako wylęgarnia powtórna.
Woda wlewana jest do wylęgarni z zewnątrz - nie zaburzy to mikroklimatu w wylęgarni. Do wylęgarni dostarczamy praktyczną butelkę na wodę.
Na wylęgarnię udzielamy pełnej 24-miesięcznej gwarancji. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wylęgarnia posiada wszystkie certyfikaty CE i RoHS. Polska instrukcja obsługi jest dołączona do pakietu. Poradnik zawiera podpowiedzi, porady i triki.
Zapewniamy również BEZPŁATNE konsultacje telefoniczne dla naszych klientów.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.