Automatyczna wylęgarnia cyfrowa YZ24A. Na 24 jajka.

Kod produktu: YZ24A
Marka: AGROFORTEL, s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 14

453.88 zl 369.01 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 453.88 zl

Magazynowanie: 20.05.

TA WYLĘGARNIA JEST IDEALNA DO WYKLUWANIA MNIEJSZYCH JAJ - PRZEPIÓRKI, KARŁOWATE KURY. DO WIĘKSZYCH JAJ - W TYM KLASYCZNYCH KUR, GĘSI I KACZYCH, PREFERUJEMY MODELWQ-24 , KTÓRY JEST WYŻSZY I JAJA BEZ PROBLEMU WEJDĄ.
Przedstawiamy Państwu inteligentną wylęgarnię YZ24A . Jest to w pełni automatyczna wylęgarnia i inkubator . Jaja w wylęgarni są obracane co dwie godziny. Za pomocą przycisków w prosty sposób ustawisz temperaturę, jaką wylęgarnia będzie dla Ciebie utrzymywać. Na wyświetlaczu można monitorować temperaturę w wylęgarni, wilgotność w wylęgarni oraz liczbę dni od uruchomienia wylęgarni . System wylęgowy pozwala również na ustawienie różnych tolerancji termometru (kalibracji). Wylęgarnia ma inteligentny alarm dźwiękowy , który ostrzega, gdy wilgotność spadnie poniżej ustawionego limitu lub gdy temperatura jest niska lub wysoka. Pojemność wylęgarni to 24 jaja.
W przeciwieństwie do innych wylęgarni, wylęgarnia posiada wyświetlacz cyfrowy w °C. Możliwe jest ustawienie temperatury od 20°C do 40°C w krokach co 0,1°C, naciskając przyciski (+) i (-).
Przezroczysta pleksi szkło pozwala na pełną kontrolę nad lęgami.
Na 3 dni przed końcem wylęgu plastikowe pojemniki można wyjąć, a jaja można umieścić na plastikowej macie w celu dalszego wylęgu. Tak więc wylęgarnia świetnie sprawdza się również jako wylęgarnia powtórna.  
Woda wlewana jest do wylęgarni z zewnątrz - nie zaburzy to mikroklimatu w wylęgarni. Do wylęgarni dostarczamy praktyczną butelkę na wodę.
Na wylęgarnię udzielamy pełnej 24-miesięcznej gwarancji . Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wylęgarnia posiada wszystkie certyfikaty CE i RoHS. Czeska instrukcja obsługi jest dołączona do pakietu. Podręcznik zawiera również porady, wskazówki i triki.
Zapewniamy również BEZPŁATNE konsultacje telefoniczne  dla naszych klientów .

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanieProdukty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.