AMIVIT królik 1 litr

Kod produktu: amivit_kralik_1L
Punkty lojalnościowe: 1

32.01 zl 29.64 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 32.01 zl

W magazynie

Wysoce skuteczny suplement aminokwasów i witamin
AMIVIT zawiera specyficzny kompleks witamin, aminokwasów i innych substancji uwzględniający indywidualne potrzeby kategorii zwierząt, dla których jest przeznaczony. Wszystkie substancje aktywne są w formie, która zapewnia maksymalną skuteczność każdej z nich, dzięki czemu poziom poszczególnych aminokwasów i witamin w organizmie jest wyrównany. Optymalny poziom aminokwasów i witamin w organizmie jest między innymi niezbędnym warunkiem wysokiego poziomu obrony i odporności organizmu np. przed chorobami zakaźnymi i wirusowymi. U zwierząt gospodarskich eliminowane są również negatywne konsekwencje spadku produktywności spowodowane obniżonym poziomem witamin w organizmie.

AMIVIT stosuje się zwłaszcza w sytuacjach takich jak stres, problemy zdrowotne i ich zapobieganie, ryzyko infekcji, brak witamin lub aminokwasów w okresie zimowym, niewłaściwe odżywianie itp. Preparat wspomaga szybką regenerację organizmu po przebytych chorobach, zaleca się również podawać w okresie ciąży i młodym w okresie wzrostu.

Wysoka skuteczność AMIVIT wynika ze specjalnej technologii produkcji, w której substancje aktywne są chronione przed degradacją w żołądku i przewodzie pokarmowym poprzez autopsję. Ta ochronna powłoka jest stopniowo rozkładana, aż substancja aktywna zostanie w pełni uwolniona w organizmie z maksymalną skutecznością.

Istotną zaletą tej technologii jest fakt, że w roztworze powstaje specjalna podtrzymująca i izolująca gąbczasta mikrostruktura, która zapobiega przywieraniu witamin do ścianek wodociągów i poideł pitnych. Eliminuje to niebezpieczeństwo rozmnażania się niepożądanych organizmów na tych pozostałościach i ich późniejszego rozmieszczenia w całej dystrybucji wody zasilającej do wszystkich zwierząt, jak to często ma miejsce w przypadku stosowania standardowej płynnej postaci olejowej witamin.

Składniki:

  • witaminy
  • aminokwasy
  • substancje naturalne
  • uzdatniona woda pitna

Instrukcja użycia:

Podawana w ilości 10 ml na 1 litr wody pitnej przez cały rok.

Preparat można łączyć i jednocześnie podawać z dowolnym produktem marki BENEFEED® dla określonej kategorii zwierząt. Listę tych produktów można znaleźć w dalszej części tej strony, jednak wymienione jest tylko jedno opakowanie każdego produktu. Dodatkowe opakowanie można znaleźć w odpowiedniej kategorii produktu.

Składowanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w oryginalnie zamkniętym opakowaniu. Spożywać stopniowo po otwarciu, nie przechowywać produktu przez dłuższy czas. Mikroskopijne cząstki stałe i niewielki osad wynikają z zawartości substancji naturalnych i nie są wadą produktu.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.