ACIDOMID królik 1 litr

Kod produktu: acidomid_kralik_1L
Punkty lojalnościowe: 1

25.65 zl 23.75 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 25.65 zl

Towar aktualnie niedostępny

Zapobieganie namnażaniu się chorobotwórczych bakterii, grzybów i kokcydiów.
ACIDOMID® to topowy produkt nowoczesnej koncepcji, który działa nie tylko przeciwko namnażaniu się bakterii chorobotwórczych, ale również bardzo dobrze hamuje rozwój i namnażanie pasożytów wewnątrzkomórkowych, takich jak kokcydia. ACIDOMID® nie jest jednak lekiem, ani nie zawiera kokcydiostatyków, dzięki czemu nie pozostawia osadów w organizmie. Nie ma również okresu przydatności do spożycia.

ACIDOMID® zawiera całkowicie wszystkie kwasy organiczne ważne dla trawienia. Kwasy organiczne zakwaszają wodę paszową, a także skutecznie ją konserwują i stabilizują. W ten sposób znacznie ogranicza się niepożądane rozmnażanie się chorobotwórczych bakterii i grzybów w wodzie pitnej, poidełkach i rozprowadzaniu wody. Kwasy organiczne są łatwo przyswajalne i mogą być również wykorzystywane w organizmie jako źródło energii. Kwasy organiczne zmniejszają również problemy z przewodem pokarmowym i poprawiają strawność białek.

Dzięki naturalnym substancjom ACIDOMID® ogranicza namnażanie się pasożytów wewnątrzkomórkowych, takich jak kokcydia. Jednak, aby uzyskać maksymalny efekt, konieczne jest regularne dodawanie go do wody pitnej przy każdej zmianie.

ACIDOMID® jako jedyny tego typu preparat na rynku zawiera zbilansowaną proporcję pierwiastków elektrolitycznych wspierających skuteczność działania poszczególnych składników aktywnych produktu. Elektrolity przyspieszają i zwiększają przechodzenie substancji aktywnych przez błonę komórkową do wnętrza komórki.

Składniki:

  • minerały, elektrolity
  • kwasy organiczne (mrówkowy, propionowy, mlekowy, octowy, cytrynowy i inne)
  • witamina C
  • ekstrakty pochodzenia naturalnego
  • uzdatniona woda pitna

Instrukcja użycia:

podaje się w ilości 10 ml na 1 litr wody pitnej przez cały rok. Przez pierwsze 2-3 dni na początku podawania preparatu zaleca się połowę dawki (0,5% tj. 5 ml na 1 litr wody do picia).

Preparat można łączyć i jednocześnie podawać z dowolnym produktem marki BENEFEED® dla określonej kategorii zwierząt. Listę tych produktów można znaleźć w dalszej części tej strony, jednak wymienione jest tylko jedno opakowanie każdego produktu. Dodatkowe opakowanie można znaleźć w odpowiedniej kategorii produktu.

Składowanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w oryginalnie zamkniętym opakowaniu. Spożywać stopniowo po otwarciu, nie przechowywać produktu przez dłuższy czas. Mikroskopijne cząstki stałe i niewielki osad wynikają z zawartości substancji naturalnych i nie są wadą produktu.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.