ACIDOMID gołąb 1000 ml

Kod produktu: acidomid_holub_1L
Punkty lojalnościowe: 1

24.83 zl 22.99 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 24.83 zl

W magazynie

Zapobieganie namnażaniu się chorobotwórczych bakterii, grzybów i kokcydiów.
ACIDOMID® to topowy produkt nowoczesnej koncepcji, działający nie tylko przeciwko namnażaniu się bakterii chorobotwórczych, ale również bardzo dobrze hamujący rozwój i namnażanie pasożytów wewnątrzkomórkowych, takich jak kokcydia. ACIDOMID® nie jest jednak lekiem, ani nie zawiera kokcydiostatyków, dzięki czemu nie pozostawia osadów w organizmie. Nie ma również okresów ochronnych.

ACIDOMID® całkowicie zawiera wszystkie kwasy organiczne ważne dla trawienia . Kwasy organiczne zakwaszają wodę paszową, skutecznie ją konserwują i stabilizują. To znacznie ogranicza niepożądane namnażanie się chorobotwórczych bakterii i grzybów w wodzie , poidełkach i systemach dystrybucji wody zasilającej. Kwasy organiczne są łatwo przyswajalne, a w organizmie służą również jako źródło energii. Kwasy organiczne zmniejszają również problemy żołądkowo-jelitowe i poprawiają strawność białek.

ACIDOMID® ogranicza namnażanie się pasożytów wewnątrzkomórkowych, takich jak kokcydia, dzięki swoim naturalnym substancjom. Jednak, aby uzyskać maksymalny efekt, wymagane jest regularne dodawanie do  wody za każdym razem, gdy ją zmieniasz.

ACIDOMID®, jako jedyny tego typu produkt na rynku, zawiera zbilansowaną proporcję pierwiastków elektrolitycznych wspierających skuteczność poszczególnych składników aktywnych produktu. Elektrolity przyspieszają i zwiększają przechodzenie substancji aktywnych przez błonę komórkową do komórki.

Składniki:

  • minerały, elektrolity
  • kwasy organiczne (mrówkowy, propionowy, mlekowy, octowy, cytrynowy i inne)
  • witamina C
  • ekstrakty pochodzenia naturalnego
  • uzdatniona woda pitna

Instrukcja użycia :

podaje się w ilości 10 ml na 1 litr wody pitnej przez cały rok. Przez pierwsze 2-3 dni na początku podawania produktu zaleca się połowę dawki (0,5% tj. 5 ml na 1 litr wody do picia).

Produkt można łączyć i podawać jednocześnie z dowolnym produktem marki BENEFEED® dla określonej kategorii zwierząt. Listę tych produktów znajdziesz poniżej na tej stronie, ale dla każdego produktu jest tylko jeden pakiet. Dalsze opakowania można znaleźć w odpowiedniej kategorii produktów.

Składowanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w oryginalnie zamkniętych opakowaniach. Spożywać stopniowo po otwarciu, nie przechowywać produktu przez dłuższy czas. Mikroskopijne cząstki stałe i łagodny osad determinowane są zawartością substancji naturalnych i nie są wadą produktu.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.