Żwirek dla kotów i fretek ASAN Cat Pure 10 l

Kod produktu: SE-55004
Punkty lojalnościowe: 1

35.90 zl 29.19 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 35.90 zl

W magazynie

Ekologiczny żwirek celulozowy dla kotów i fretek ASAN to wysoce chłonny i niepylący żwirek do toalet dla kotów. Wyjątkowy żwirek dla kota ASAN bardzo dobrze pochłania zapachy i płyny oraz ogranicza powstawanie bakterii i pleśni. Ściółka Asan jest w 100% degradowalna, po prostu można ją spuścić w toalecie lub kompostować.


  • jest w 99% wolny od kurzu i alergenów w powietrzu - nadaje się również dla hodowców z alergiami i astmą

  • pochłania zapachy i ogranicza rozwój bakterii

  • utrzymuje kocią toaletę suchą i czystą

  • ściółka ekologiczna w 100% rozkładalna

  • bezzapachowy, bardzo lekki

  • dostępne w opakowaniach 10 l lub opakowaniach 45 l

  • opakowanie 10 l (dla jednego kota na ok. 35 dni)

  • waga opakowania 10 l - 2,2 kg

Pościel Asan jest bezpieczna dla zwierząt domowych i domowników. Potwierdzone przez ÚSKVBL.


Instrukcja użycia:
1) Wypełnij kocią toaletę warstwą żwirku o wysokości co najmniej 4 cm i rozprowadź ją równomiernie na dnie toalety. Przesiadając się z oryginalnej ściółki na ściółkę Asan, lepiej wstępnie położyć niewielką część poprzednio używanej ściółki na powierzchni Asana, aby przyzwyczaić się do nowego materiału.


2) Po zabrudzeniu znacznej części ściółki wymień zawartość toalety na czystą.


Pozbądź się go spłukując w toalecie lub kompostując. Czas zużycia ściółki jest proporcjonalny do wielkości toalety, liczby i wieku utrzymywanych zwierząt. Dla dorosłego kota średniej wielkości, w zależności od okoliczności, żwirek może trwać co najmniej 1 tydzień w toalecie


 Jak wybrać odpowiedni żwirek dla kota?


Przede wszystkim ważny jest oczywiście wybór odpowiedniej toalety dla kota . Kuwetę dla kota można kupić otwartą, zamkniętą, z klapką lub z filtrem. Do toalety niezbędny jest również zakup praktycznej łopatki do kuwety , jeśli nie jest już częścią toalety dla kota.


Do wyboru jest kilka rodzajów żwirków dla kotów . Ściółka z kamienia naturalnego, krzemianowa, zdrewniała, papkowata, zbrylona lub nie zbrylona.


Pościel bentonitowa to klasyczna pościel kamienna pochodzenia naturalnego. Dostępny w wersji zbrylającej lub niezbrylającej . W przypadku zbrylania się żwirku korzystne jest usuwanie tylko zabrudzonej części żwirku z kociej toalety. W ten sposób pościel będzie służyła dłużej. Niezbrylająca się ściółka jest nieco tańsza, ale zużywa się jej więcej. W naszej ofercie znajdują się np. żwirek dla kotów i gryzoni MICI czy żwirek zbrylający Borcat.


Żwirek krzemianowy wykonany jest z granulek, które doskonale pochłaniają zapachy i mocz, są niepylące i zapobiegają powstawaniu bakterii i pleśni. Przedział cenowy takich żwirków jest nieco wyższy niż klasycznych żwirków bentonitowych. Jednak niektóre koty mogą odrzucić ten żwirek. Z naszej oferty możemy polecić żwirek silikatowy firmy Catwill .


Żwirek drewniany to ekologiczny żwirek niezbrylający się lub zbrylający, którego zaletą jest to, że można go spłukiwać w toalecie. Ponieważ ze względu na swoją lekkość łatwo się rozkłada z kociej toalety, przed kocią toaletą warto zaopatrzyć się w matę. Niektóre koty mogą odrzucić ten żwirek.


Ściółka celulozowa to ściółka ekologiczna wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu, który nie szkodzi środowisku. Doskonale wchłaniają wilgoć i pochłaniają zapachy, zapobiegają powstawaniu bakterii i pleśni, długo utrzymują się na skórze i nie są perfumowane. Ponieważ ze względu na swoją lekkość łatwo się rozkłada z kociej toalety, przed kocią toaletą warto zaopatrzyć się w matę. Niektóre koty mogą odrzucić ten żwirek. Produktem bardzo wysokiej jakości, który możemy polecić jest żwirek ASAN dla kotów i fretek lub wariant dla innych zwierząt domowych

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.