Zestaw ogrodzenia elektrycznego z siatką - ochrona przed wilkiem, rysiami - źródło DUO 5 J - siatka 50 m

Kod produktu: FE-8101
Marka: VNT electronics s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 53

1,776.70 zl 1,444.47 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 1,776.70 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Bezpłatna wysyłka
Zestaw ogrodzenia elektrycznego dla hodowców owiec i kóz. Zawiera wszystko, co potrzebne do zabezpieczenia pastwisk i zwierząt przed atakiem wilka lub rysia.
Od pewnego czasu na naszym terenie coraz częściej dochodzi do ataków głodnego wilka na zwierzęta gospodarskie, najczęściej owce. Zapobiegaj uszkodzeniom zwierząt i chroń je przed atakiem wilków dzięki kompletnemu zestawowi z mobilną siecią energetyczną. Dzięki siatce możesz łatwo oddzielić zwierzęta w każdym terenie. Korzystając z elektrycznej sieci komórkowej, możesz bardzo łatwo i szybko zbudować skuteczną obronę przed wilkami. Komplet jest szczególnie odpowiedni dla owiec, kóz i ich młodych. Stosowany jest również jako ochrona przed dzikimi świniami i zwierzętami leśnymi.
Siatka elektryczna z 14 prętami z dwoma kolcami to odpowiednia opcja w walce z wilkami i zwierzętami leśnymi. Dzięki metalowym końcówkom ze stali nierdzewnej montaż i późniejszy demontaż jest bardzo łatwy. Siatka o długości 50 metrów i wysokości 120 cm jest idealna dla zwierząt takich jak owce i kozy.
W zestawie łączony generator RF fencee power DUO RF PDX50 z pilotem i mocą 5 J. Większa moc generatora umożliwia stosowanie na dłuższych ogrodzeniach o łącznej długości instalacji do 40 km. Agregaty kombinowane mogą być zasilane za pomocą adaptera z sieci 230 V przy użyciu zwykłej baterii 12 V. Można ją wykorzystać jako źródło zapasowe na wypadek awarii zasilania. Nowoczesna, wysokiej jakości i wodoodporna konstrukcja źródła z technologią mikroprocesorową w środku oferuje niezawodne rozwiązanie do budowy ogrodzeń elektrycznych przed atakami wilków. Obrona przed wilkami będzie łatwa i skuteczna dzięki temu kompletnemu zestawowi ogrodzenia elektrycznego.
Generatorem można sterować zdalnie za pomocą aplikacji fencee Cloud z telefonu komórkowego lub interfejsu WWW.
Zdalne sterowanie generatora RF może być używane na odległość 10 km w normalnym terenie i na obszarach zabudowanych. W trudnych warunkach, takich jak pagórkowaty teren, gęsty las czy remis, zasięg sterowania ulega skróceniu. Wręcz przeciwnie, na otwartej przestrzeni zasięg może być dłuższy. W celu zwiększenia zasięgu pilota polecamy zainstalowanie anteny zewnętrznej, która zwiększy zasięg komunikacji na odległość nawet 30 km.

Za pomocą jednego pilota można sterować maksymalnie sześcioma różnymi generatorami fencee RF. I odwrotnie, możesz sterować jednym generatorem za pomocą maksymalnie trzech różnych kontrolerów.

Jeśli chcesz sterować generatorem RF za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera PC, konieczne jest zainstalowanie centralnego urządzenia sterującego FENCE WiFi GATEWAY GW100, które umożliwi podłączenie generatora do Chmury. Daje to kompletne rozwiązanie nowoczesnej inteligentnej farmy, dzięki której możesz zdalnie sterować sprzętem z dowolnego miejsca na świecie. Darmowa technologia RF (częstotliwość radiowa) zapewnia transmisję sygnału. W praktyce oznacza to, że nie potrzebujesz karty SIM i nie ponosisz dodatkowych kosztów obsługi urządzenia.
W przypadku problemów z elektrycznym ogrodzeniem nie musisz nigdzie iść. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie, zdalnie wyłączyć źródło, naprawić usterkę i ponownie włączyć. Za pomocą pilota nie tylko sterujesz ogrodzeniem, ale także je sprawdzasz, na jego wyświetlaczu od razu widzisz wszystkie ważne informacje:

Spadek napięcia na ogrodzeniu - np. zerwana linia, opadła gałąź na druty lub jest wysoka trawa.
Utrata sygnału - może nastąpić na skutek odłączenia generatora, uszkodzenia anteny lub innych przyczyn.
Spadek napięcia akumulatora poniżej 12 V.

Zawartość Paczki:

generator ogrodzenie mocy DUO PD50
1× siatka, wys. 120 cm, dł. 50 m, 14 prętów, kolor pomarańczowy
1× pręt uziemiający 75 cm (ocynkowany)

Zawarte w pakiecie generatora:

1x stół ostrzegawczy
1x zasilacz fencee DUO 14 V 1,5 m
1× przewód uziemiający 150 cm (oczko-oczko)
1x kabel połączeniowy 100 cm (oko-serce)
1× przewód akumulatorowy DUO 1,7 m
1x instrukcja obsługi

Wraz z kompletnym zestawem ogrodzenia elektrycznego przeciwko wilkom polecamy zakup szyny DIN 200 mm ułatwiającej montaż źródła na ścianie.
Waga kompletu: 11,6 kg

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.