Zestaw ogrodzenia elektrycznego z siatką chroniącą przed wilkiem, rysiem - źródło RF 8 J - bramka WiFi - sieć 50 m

Kod produktu: FE-8102
Marka: VNT electronics s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 103

3,424.19 zl 2,783.89 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 3,424.19 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Bezpłatna wysyłka
Zestaw inteligentnego ogrodzenia elektrycznego z generatorem RF oraz urządzeniem centralnym FENCE WiFi GATEWAY GW100, które umożliwia natychmiastowe podłączenie urządzenia do fencee Cloud i zdalne sterowanie za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.
Generator ogrodzenia elektrycznego
Potężny generator kombinowany fencee energy DUO RF EDX80 z wyjściem 8 J nadaje się do długich ogrodzeń o długości instalacji do 80 km, w miejscach, w których należy zapewnić maksymalną wydajność i niezawodność. Generator ma uniwersalne zastosowanie dla prawie wszystkich rodzajów zwierząt, takich jak konie, owce, bydło, świnie czy kozy. Może być również stosowany do ochrony ziemi lub upraw przed dzikimi zwierzętami, dzikimi świniami lub szkodnikami, takimi jak wydry, kuny i bobry. Nadaje się również dla małych dzieci dzięki żółtemu zaciskowi o zmniejszonej wydajności. Możesz podłączyć to do dolnego rzędu drutów ogrodzenia lub do drugiego ogrodzenia, w którym poruszają się mniejsze zwierzęta lub młode.
Jednostka centralna i sterująca
Zestaw ogrodzenia elektrycznego zawiera centralę i sterowanie FENCE WiFi GATEWAY GW100. Dzięki niemu możesz podłączyć urządzenie do fencee Cloud, a korzystając z darmowej aplikacji na Androida i iOS, możesz sterować sparowanymi urządzeniami praktycznie z każdego miejsca na świecie, zależy to tylko od połączenia z Internetem. Możesz kontrolować do 12 urządzeń RF za pośrednictwem 1 centralnej bramki WiFi. Do działania nie są wymagane żadne opłaty rejestracyjne ani karty SIM. Brak dodatkowych kosztów, minimalizując w ten sposób koszty obsługi inteligentnego ogrodzenia elektrycznego. Za pośrednictwem Chmury nie tylko sterujesz generatorami, ale także sprawdzasz je za pomocą powiadomień, które od razu pojawią się na Twoim telefonie lub e-mailu.

Pobieranie aplikacji na Androida z Google Play
Aplikacja na Apple iOS do pobrania w App Store

Dzięki systemowi smart farm uzyskasz maksymalny przegląd swojego ogrodzenia elektrycznego w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Możesz zdalnie wyłączyć, sterować i monitorować urządzenie. W przypadku problemu otrzymasz natychmiastowy alarm na telefon i e-mail. Przeczytaj wszystkie zalety i funkcje ogrodzeń elektrycznych z aplikacją fencee Cloud w naszym artykule.
Urządzenie monitorujące jako PREZENT
W zestawie znajduje się również monitor sterujący MX10. Po podłączeniu do ogrodzenia elektrycznego mierzy wartość napięcia, jeśli spadnie poniżej ustawionej wartości wysyła powiadomienie do Gateway. To wyzwala alarm online o problemie w obudowie. Sparowanym Monitorem MX10 można sterować zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej. Monitory inspekcyjne mają wiele metod instalacji, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj artykuł o różnym okablowaniu monitorów inspekcyjnych.
Podstawowa i zewnętrzna antena RF
Inteligentne urządzenia RF w komplecie dostarczane są z podstawową anteną, która pozwala na zasięg komunikacji do 10 km. W przypadku konieczności poprawy jakości sygnału i zasięgu transmisji skorzystaj z opcji zainstalowania anteny zewnętrznej, dzięki której możesz zwiększyć zasięg do 30 km. Przeczytaj więcej o montażu anten zewnętrznych w naszym artykule.
Połączony zasilacz
Połączone generatory RF fencee można zasilać za pomocą adaptera z sieci 230 V lub ze zwykłego akumulatora samochodowego. Można go również użyć jako zapasowego źródła w przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu. Centrala FENCE WiFi GATEWAY GW100 jest standardowo zasilana z adaptera z sieci 230 V. W przypadku zaniku zasilania jest wyposażona w zapasowe źródło zasilania do 12 godzin.
Jeśli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego zestawu lub innych akcesoriów, nie wahaj się skontaktować z naszym działem technicznym, z przyjemnością Ci pomożemy.
Zawartość Paczki:

generator fencee energy DUO RF EDX80
centralne urządzenie sterujące OGRODZENIE BRAMA WiFi GW100
+ BEZPŁATNIE - Monitoruj urządzenie monitorujące MX10

Zawarte w pakiecie generatora energy DUO RF EDX80:

1x generator fencee energy DUO RF EDX80
1× zasilacz 14 V / 2 A
1 × podstawowa antena RF
1× przewód uziemiający 150 cm (oczko-oczko)
1x kabel połączeniowy 100 cm (oko-serce)
1x kabel akumulatorowy do podłączenia energii DUO RF do akumulatora
1x tablica ostrzegawcza ogrodzenia
Instrukcja obsługi

Wraz z zestawem zalecamy zakup szyny DIN 200 mm w celu łatwego montażu generatora na ścianie.
Zawarte w pakiecie FENCE WiFi GATEWAY GW100:

1 × podstawowa antena RF
1x zasilacz 14 VDC
1× źródło zasilania awaryjnego 9,6 V
2x śruba i kołek do montażu
Instrukcja obsługi

Waga kompletu: 12,9 kg

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.