Zestaw ogrodzenia elektrycznego inteligentnego gospodarstwa - źródło RF z kontrolerem 3 J - centralna bramka WiFi

Kod produktu: FE-8094
Marka: VNT electronics s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 58

1,931.21 zl 1,570.09 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 1,931.21 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Bezpłatna wysyłka
Kompletny zestaw ogrodzeń elektrycznych z możliwością natychmiastowego połączenia z fencee Cloud i zdalnego sterowania ogrodzeniami elektrycznymi, praktycznie z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest zasięg internetowy.
Inteligentny generator ogrodzeniowy Power DUO RF PDX30 o mocy 3 J nadaje się do ogrodzeń o długości do 23 km. Urządzenie jest uniwersalne w swoim działaniu i może być wykorzystywane do małych i dużych zwierząt takich jak psy, konie, kucyki, owce, bydło, czy też ogrodzenie elektryczne może służyć również do ochrony mienia i gruntu przed dzikimi zwierzętami i mniejszymi szkodnikami, takimi jak lisy , wydry lub łasice. Do generatora w zestawie dołączony jest pilot, za pomocą którego można sterować urządzeniem na odległość do 10 km.
Kompletny zestaw zawiera centralę i sterowanie FENCE WiFi GATEWAY GW100. Pozwala to na kontrolę i kontrolę wszystkich urządzeń, które są podłączone do chmury fencee. Za pomocą aplikacji na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze możesz sterować i sterować poszczególnymi urządzeniami. Do jednej bramki można podłączyć do 12 inteligentnych urządzeń RF fencee. Żadne z inteligentnych urządzeń nie wymaga karty SIM i nie ma żadnych opłat. Aplikację fencee Cloud można pobrać bezpłatnie na systemy operacyjne Android i iOS. Kompletny system smart farm to bardzo skuteczny nadzór nad ogrodzeniem elektrycznym. Za pomocą fencee Cloud możesz sterować generatorami z dowolnego miejsca na świecie, a w przypadku awarii natychmiast jesteś o tym informowany poprzez powiadomienie i e-mail. Dzięki inteligentnym generatorom i aplikacji fencee Cloud minimalizujesz koszty eksploatacji ogrodzeń elektrycznych. Nie musisz już chodzić po obudowach i szukać problemu. Przeczytaj o wszystkich zaletach i funkcjach systemu inteligentnej farmy fencee Cloud w naszym artykule.
Urządzenia RF są standardowo dostarczane z podstawową anteną, która ma zasięg komunikacji między urządzeniami do 10 kilometrów. Jeśli potrzebujesz zwiększyć odległość i jakość transmisji sygnału, skorzystaj z możliwości podłączenia anten zewnętrznych. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie zasięgu sterowania do 30 km. Więcej informacji na temat opcji anten zewnętrznych i ich instalacji znajdziesz w naszym artykule.
Agregaty kombinowane możesz zasilać za pomocą adaptera z sieci 230 V lub ze zwykłego akumulatora samochodowego, który możesz wykorzystać jako źródło zapasowe na wypadek awarii zasilania. Centralna Bramka zasilana jest z sieci 230 V i wyposażona jest w źródło zapasowe. Dostarcza napięcie do 12 godzin w przypadku przerwy w dostawie prądu.
Jeśli nie masz pewności co do konkretnego doboru zestawu i potrzebujesz porady przed zakupem, nie wahaj się skontaktować z naszym działem technicznym, w którym chętnie Ci doradzimy.

Kompletny uniwersalny zestaw ogrodzenia elektrycznego z inteligentnym generatorem i centralną Bramą umożliwia natychmiastowy dostęp do fencee Cloud z możliwością sterowania z telefonu komórkowego, tabletu lub komputera stacjonarnego w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. Jedynym warunkiem działania systemu smart farm jest połączenie z Internetem.
Podstawą zestawu jest agregat prądotwórczy fencee power DUO RF PDX10 o mocy 1 J oraz pilot zdalnego sterowania. Pozwala to na sterowanie urządzeniem na odległość do 10 km. Generator RF jest uniwersalny i znajdzie zastosowanie dla wszystkich rodzajów zwierząt, takich jak psy, owce, kozy, konie, ale może być również wykorzystany do ochrony przed szkodnikami i drapieżnikami. Często są to żarłoczne wydry, które plądrują Twoje stawy, strumienie i jeziora lub zwierzęta leśne, jelenie, sarny i dziki, które niszczą Twoje ogrody i kwietniki.
Centralne urządzenie FENCE WiFi GATEWAY GW100 po podłączeniu do fencee Cloud i sparowaniu z generatorem PDX10 staje się bramą kontrolno-kontrolną pośredniczącą w komunikacji między Twoim telefonem a generatorem. Do centralnej bramy można podłączyć do 12 urządzeń fencee obsługujących połączenie z fencee Cloud. Poprzez Gateway sterujesz następnie poszczególnymi urządzeniami z telefonu, tabletu lub komputera za pomocą aplikacji fencee Cloud. W ten sposób uzyskasz maksymalnie efektywny nadzór nad swoimi ogrodzeniami elektrycznymi z wieloma innymi korzyściami, takimi jak natychmiastowe powiadomienia online w przypadku awarii, rysowanie ogrodzeń w dokumentach mapowych czy ustawianie ogrodzeń wirtualnych. Przeczytaj więcej o wszystkich zaletach i funkcjach aplikacji fencee Cloud w naszym artykule.
Standardowy zasięg podstawowych anten RF to 10 km. Jeśli potrzebujesz zwiększyć zasięg sygnału, możesz zastosować anteny zewnętrzne, dzięki którym możliwe jest podniesienie jakości transmisji sygnału pomiędzy urządzeniami na odległość nawet 30 km. Więcej o działaniu i instalacji sprzętu z anteną zewnętrzną przeczytasz w naszym artykule.
Agregaty kombinowane mogą być zasilane za pomocą dołączonego adaptera z sieci 230 V lub ze zwykłego akumulatora samochodowego. Możesz użyć tego jako źródła zapasowego na wypadek awarii zasilania. Centralna Bramka jest wyposażona w zapasowe źródło zasilania, które w przypadku przerwy w dostawie prądu utrzymuje napięcie do 12 godzin.
Możesz sterować urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej lub internetowej z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest zasięg internetowy. A to dzięki centralnemu urządzeniu FENCE WiFi GATEWAY GW100. Więcej o aplikacji fencee Cloud.
Chmura zbiera dane z generatorów RF i monitorów kontrolnych. Korzystając z centralnej bramy, możesz łatwo skonfigurować i sterować poszczególnymi urządzeniami z jednego miejsca, za pomocą aplikacji mobilnej lub z interfejsu internetowego. Za pośrednictwem chmury nie tylko sterujesz generatorami fencee, ale także sprawdzasz je za pomocą powiadomień, które natychmiast wyświetlają się na Twoim telefonie lub e-mailu.

Pobieranie aplikacji na Androida z Google Play
Aplikacja na Apple iOS do pobrania w App Store

Jeśli nie masz pewności co do konkretnego doboru zestawu i potrzebujesz porady przed zakupem, nie wahaj się skontaktować z naszym działem technicznym, w którym chętnie Ci doradzimy.
Zawartość Paczki:

generator ogrodzenie mocy DUO RF PDX30
centralne urządzenie sterujące OGRODZENIE BRAMA WiFi GW100

W zestawie generatora mocy DUO RF PDX30:

1x generator ogrodzeniowy mocy DUO RF PDX30
1x pilot do generatora
1x bateria CR2 3 V
1x zasilacz fencee DUO 14 V 1,5 m
1× przewód uziemiający 150 cm (oczko-oczko)
1x kabel połączeniowy 100 cm (oko-serce)
1x przewód akumulatorowy DUO 170 cm
1x tablica ostrzegawcza ogrodzenia
1 × podstawowa antena RF
Instrukcja obsługi

Wraz z zestawem zalecamy zakup szyny DIN 200 mm w celu łatwego montażu generatora na ścianie.
Zawarte w pakiecie FENCE WiFi GATEWAY GW100

1 × podstawowa antena RF
1x zasilacz 14 VDC
1× zapasowe źródło baterii 9,6 V
2x śruba i kołek do montażu
Instrukcja obsługi

Waga kompletu: 2 kg

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.