Zestaw ogrodzenia elektrycznego inteligentnego gospodarstwa - źródło RF z kontrolerem 1 J - centralna bramka WiFi

Kod produktu: FE-8093
Marka: VNT electronics s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 52

1,738.07 zl 1,413.06 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 1,738.07 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Bezpłatna wysyłka
Kompletny zestaw ogrodzenia elektrycznego nowoczesnej farmy smart fencee przeznaczony jest do podłączenia do aplikacji fencee Cloud, a następnie zarządzania i sterowania wszystkimi podłączonymi urządzeniami RF za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera. W zestawie znajduje się sterownik Monitor MX10, który służy do monitorowania napięcia na obudowie, w krytycznych lub trudno dostępnych miejscach. Zestaw z mocnym połączonym generatorem RF fencee energy DUO RF EDX150 o mocy 15 J to odpowiednie rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających ogrodzeń i instalacji o długości do 120 km. Dzięki swojej wydajności generator może być używany do prawie wszystkich rodzajów zwierząt. Od mniejszych kóz, owiec czy kucyków po duże zwierzęta, takie jak bydło, bydło, konie, świnie. Będzie również służyć jako ochrona przed zwierzętami leśnymi i dzikami.
Wydajny agregat prądotwórczy EDX150 może być zasilany za pomocą adaptera z sieci 230 V. Można też użyć zwykłego akumulatora samochodowego 12 V, który jest szczególnie przydatny jako zapasowe źródło zasilania w przypadku awarii zasilania. Ze względu na większe zużycie generatorów z serii energetycznej DUO RF EDX, długotrwała praca bateryjna nie jest odpowiednia. Generator posiada również żółty zacisk dla drugiej zmniejszonej mocy, który można wykorzystać właśnie do wybiegów z młodymi lub mniejszymi zwierzętami. Duży wyświetlacz LCD w czytelny sposób informuje o wszystkich ważnych wartościach na obudowie lub generatorze. Światła LED i BARGRAF z przodu są dobrze widoczne nawet w świetle dziennym. Wskazują pracę źródła, napięcie na ogrodzeniu i sygnalizują ewentualną usterkę na ogrodzeniu elektrycznym.
Za pomocą centralnej bramy FENCE WiFi GATEWAY GW100 sparujesz wszystkie inteligentne urządzenia RF i uzyskasz przegląd wszystkich informacji z poszczególnych generatorów lub monitorów sterujących. Następnie możesz nimi sterować z dowolnego miejsca na świecie dzięki aplikacji mobilnej lub webowej fencee Cloud. Podstawowy zasięg komunikacji radiowej (RF) pomiędzy generatorem a bramką to do 10 km w terenie normalnym i zabudowanym. W trudnym pagórkowatym lub gęsto zalesionym terenie zasięg jest skrócony, na otwartej przestrzeni może być znacznie dłuższy. Aby zwiększyć zasięg sygnału RF pomiędzy generatorem a bramką, zalecamy użycie anteny zewnętrznej, która może zwiększyć zasięg komunikacji do 30 km. Zobacz artykuł z instrukcjami, jak prawidłowo zainstalować antenę zewnętrzną, aby zapewnić najbardziej wydajną transmisję sygnału RF.
Monitor kontrolny MX10 mierzy wartość napięcia na obudowie. Jeśli napięcie spadnie poniżej ustawionej wartości, monitor wysyła natychmiastowy sygnał do bramki i uruchamia alarm. Monitory sterujące mają kilka możliwości montażu, jedną z nich jest montaż na bramie wjazdowej. Powszechne jest również instalowanie ogrodzenia elektrycznego w krytycznych i trudno dostępnych miejscach, np. w pobliżu rzeki. Przeczytaj więcej o opcjach instalacji i użytkowania monitora MX10.
Możesz sterować urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej lub internetowej z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest zasięg internetowy. A to dzięki centralnemu urządzeniu FENCE WiFi GATEWAY GW100. Więcej o aplikacji fencee Cloud.
Chmura zbiera dane z generatorów RF i monitorów kontrolnych. Korzystając z centralnej bramy, możesz łatwo skonfigurować i sterować poszczególnymi urządzeniami z jednego miejsca, za pomocą aplikacji mobilnej lub z interfejsu internetowego. Za pośrednictwem chmury nie tylko sterujesz generatorami fencee, ale także sprawdzasz je za pomocą powiadomień, które natychmiast wyświetlają się na Twoim telefonie lub e-mailu.

Pobieranie aplikacji na Androida z Google Play
Aplikacja na Apple iOS do pobrania w App Store

Zawartość Paczki:

generator ogrodzenie mocy DUO RF PDX10
centralne urządzenie sterujące OGRODZENIE BRAMA WiFi GW100

Zawarte w pakiecie generatora mocy DUO RF PDX10:

1x generator ogrodzeniowy mocy DUO RF PDX10
1x pilot do generatora
1x bateria CR2 3 V
1x zasilacz fencee DUO 14 V 1,5 m
1× przewód uziemiający 150 cm (oczko-oczko)
1x kabel połączeniowy 100 cm (oko-serce)
1x przewód akumulatorowy DUO 170 cm
1x tablica ostrzegawcza ogrodzenia
1 × podstawowa antena RF
Instrukcja obsługi

Wraz z zestawem zalecamy zakup szyny DIN 200 mm w celu łatwego montażu generatora na ścianie.
Zawarte w pakiecie FENCE WiFi GATEWAY GW100

1 × podstawowa antena RF
1x zasilacz 14 VDC
1× zapasowe źródło baterii 9,6 V
2x śruba i kołek do montażu
Instrukcja obsługi

Waga kompletu: 2 kg

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.