Zestaw ogrodzeń elektrycznych smart farm - źródło RF 8 J - centralna bramka WiFi - monitor MX10 GRATIS

Kod produktu: FE-8097
Marka: VNT electronics s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 75

2,510.63 zl 2,041.16 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 2,510.63 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka
Zestaw ogrodzenia elektrycznego z generatorem RF i centralą FENCE WiFi GATEWAY GW100 umożliwia natychmiastowe podłączenie urządzenia do chmury fencee i zdalne sterowanie za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.
Potężny generator kombinowany fencee energy DUO RF EDX80 z wyjściem 8 J nadaje się do długich ogrodzeń o długości zabudowy do 80 km oraz w miejscach, w których należy zapewnić maksymalną wydajność i niezawodność. Generator ma uniwersalne zastosowanie dla prawie wszystkich rodzajów zwierząt, takich jak konie, owce, bydło, świnie czy kozy. Może być również stosowany do ochrony gruntów lub upraw przed zwierzętami leśnymi, dzikimi świniami lub mniejszymi szkodnikami, takimi jak wydry, kuny i bobry. Nadaje się również dla mniejszych zwierząt i niemowląt dzięki żółtemu zaciskowi o zmniejszonej wydajności. Możesz podłączyć to do dolnych przewodów klatki lub do drugiej klatki, w której poruszają się młode.
Zestaw ogrodzenia elektrycznego zawiera centralę i sterowanie FENCE WiFi GATEWAY GW100. Dzięki niemu podłączasz urządzenie do chmury fencee, a korzystając z darmowej aplikacji na urządzenia z systemem Android i iOS możesz zdalnie sterować sparowanymi urządzeniami praktycznie z każdego miejsca na świecie, gdzie jest połączenie z Internetem. Możesz kontrolować do 12 urządzeń RF za pośrednictwem 1 centralnej bramki WiFi. Do działania nie są wymagane żadne opłaty rejestracyjne ani karty SIM. Dzięki temu system jest całkowicie bezkosztowy i minimalizuje koszty eksploatacji ogrodzeń elektrycznych. Za pomocą systemu smart farm uzyskasz maksymalny przegląd swojego ogrodzenia elektrycznego w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Możesz zdalnie wyłączyć, sterować i monitorować urządzenie. W przypadku problemu otrzymasz natychmiastowy alarm na swój telefon i e-mail. Przeczytaj wszystkie zalety i funkcje ogrodzeń elektrycznych z aplikacją fencee Cloud w naszym artykule.
W kompletnym zestawie znajdziesz również sterownik Monitor MX10. Po podłączeniu do ogrodzenia elektrycznego mierzy wartości napięć i w przypadku spadku poniżej ustawionej wartości wysyła powiadomienie do Gateway, który uruchamia alarm online o problemie z ogrodzeniem. Możesz również zdalnie sterować sparowanym Monitorem MX10 na fencee Cloud za pomocą aplikacji mobilnej. Monitory inspekcyjne mają wiele sposobów instalacji i użytkowania, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj artykuł o monitorach inspekcyjnych. Monitor kontrolny zasilany jest baterią CLR14. Żywotność baterii wynosi 1 rok, co można traktować jako cały sezon pastwiskowy
Inteligentne urządzenia RF w kompletnym zestawie są dostarczane z podstawową anteną. Umożliwia to komunikację na odległość 10 km. W przypadku konieczności poprawy jakości sygnału lub zasięgu transmisji skorzystaj z opcji zainstalowania anteny zewnętrznej, dzięki której możesz zwiększyć zasięg do 30 km. Przeczytaj więcej o działaniu i instalacji anten zewnętrznych w naszym artykule.
Połączone generatory RF fencee można zasilać za pomocą dołączonego adaptera, który jest w zestawie, z sieci 230 V lub ze zwykłego akumulatora samochodowego. Można go również użyć jako zapasowego źródła w przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu. Centrala FENCE WiFi GATEWAY GW100 jest standardowo zasilana z dołączonego adaptera z sieci 230 V. W przypadku zaniku zasilania jest wyposażona w zapasowe źródło zasilania do 12 godzin. .
Jeśli nie masz pewności, że ten zestaw jest dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z naszym działem technicznym, który pomoże dobrać odpowiednie komponenty do Twojej obudowy.
Możesz sterować urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej lub internetowej z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest zasięg internetowy. A to dzięki centralnemu urządzeniu FENCE WiFi GATEWAY GW100. Więcej o aplikacji fencee Cloud.
Chmura zbiera dane z generatorów RF i monitorów kontrolnych. Korzystając z centralnej bramy, możesz łatwo skonfigurować i sterować poszczególnymi urządzeniami z jednego miejsca, za pomocą aplikacji mobilnej lub z interfejsu internetowego. Za pośrednictwem chmury nie tylko sterujesz generatorami fencee, ale także sprawdzasz je za pomocą powiadomień, które natychmiast wyświetlają się na Twoim telefonie lub e-mailu.

Pobieranie aplikacji na Androida z Google Play
Aplikacja na Apple iOS do pobrania w App Store

Jeśli potrzebujesz porady w zakresie konkretnego doboru odpowiedniego zestawu lub innych akcesoriów, nie wahaj się skontaktować z naszym działem technicznym, gdzie z przyjemnością Ci doradzimy.
Zawartość Paczki:

generator fencee energy DUO RF EDX80
centralne urządzenie sterujące OGRODZENIE BRAMA WiFi GW100
+ BEZPŁATNIE - Monitoruj urządzenie monitorujące MX10

Zawarte w pakiecie generatora energy DUO RF EDX80:

1x generator fencee energy DUO RF EDX80
1× zasilacz 14 V / 2 A
1 × podstawowa antena RF
1× przewód uziemiający 150 cm (oczko-oczko)
1x kabel połączeniowy 100 cm (oko-serce)
1x kabel akumulatorowy do podłączenia energii DUO RF do akumulatora
1x tablica ostrzegawcza ogrodzenia
Instrukcja obsługi

Wraz z zestawem zalecamy zakup szyny DIN 200 mm w celu łatwego montażu generatora na ścianie.
Zawarte w pakiecie FENCE WiFi GATEWAY GW100:

1 × podstawowa antena RF
1x zasilacz 14 VDC
1× źródło zasilania awaryjnego 9,6 V
2x śruba i kołek do montażu
Instrukcja obsługi

Zawarte w pakiecie monitora MX10:

1 × podstawowa antena RF
2x baterie typu C LR14
1x kabel połączeniowy 100 cm
1× kabel uziemiający 150 cm z bolcem uziemiającym
2 x ściągane paski do łatwego montażu monitora
1× magnes ze sznurkiem do zawieszenia na szyi
Instrukcja obsługi

Waga kompletu: 3,9 kg

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.