Zestaw ogrodzeń elektrycznych smart farm - źródło RF 12 J - bramka WiFi - monitor MX10 GRATIS

Kod produktu: FE-8139
Marka: VNT electronics s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 81

2,703.77 zl 2,198.19 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 2,703.77 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Bezpłatna wysyłka
Zestaw inteligentnego ogrodzenia elektrycznego z potężnym generatorem RF i urządzeniem centralnym FENCE WiFi GATEWAY GW100. Jednostka centralna umożliwia natychmiastowe podłączenie urządzeń do fencee Cloud. Dzięki temu możliwe jest zdalne sprawdzanie i kontrolowanie ogrodzeń za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.
Generator ogrodzenia elektrycznego
Dzięki mocy 12 J potężny generator kombinowany fencee energy DUO RF EDX120 nadaje się również do długich ogrodzeń o długości instalacji do 100 km, w miejscach, w których należy zapewnić maksymalną wydajność i niezawodność. Generator ma uniwersalne zastosowanie dla prawie wszystkich rodzajów zwierząt, takich jak konie, owce, bydło, świnie czy kozy. Może być również stosowany do ochrony ziemi lub upraw przed zwierzętami leśnymi i dzikimi świniami. Nadaje się również dla małych dzieci dzięki żółtemu zaciskowi o zmniejszonej wydajności. Można go podłączyć do dolnego rzędu drutów ogrodzenia lub do drugiego ogrodzenia, w którym poruszają się mniejsze zwierzęta lub młode.
Jednostka centralna i sterująca
Centrala sterująca FENCE WiFi GATEWAY GW100 znajduje się w zestawie inteligentnego ogrodzenia elektrycznego. Korzystając z bramki WiFi łączysz urządzenie z fencee Cloud i sterujesz sparowanymi urządzeniami w dowolnym czasie i praktycznie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem darmowej aplikacji na Androida i iOS. Możesz kontrolować do 12 urządzeń RF za pośrednictwem 1 centralnej bramki WiFi. Do obsługi systemu nie są wymagane żadne opłaty rejestracyjne ani karty SIM. Brak dodatkowych kosztów, minimalizując tym samym koszty obsługi inteligentnego ogrodzenia elektrycznego. Za pośrednictwem fencee Cloud nie tylko sterujesz generatorami, ale także sprawdzasz je za pomocą powiadomień, które od razu wyświetlają się na Twoim telefonie i e-mailu.

Pobieranie aplikacji na Androida z Google Play
Aplikacja na Apple iOS do pobrania w App Store

Dzięki systemowi smart farm fencee uzyskasz maksymalny podgląd swojego ogrodzenia elektrycznego w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Możesz zdalnie wyłączyć, sterować i monitorować urządzenie. W przypadku problemu otrzymasz natychmiastowy alarm na swój telefon i e-mail. Przeczytaj wszystkie zalety i funkcje ogrodzeń elektrycznych z aplikacją fencee Cloud w naszym artykule.
Urządzenie monitorujące jako PREZENT
W zestawie będzie również czekał na Ciebie monitor kontrolny MX10. Po podłączeniu do ogrodzenia elektrycznego mierzy wartość napięcia. W przypadku spadku poniżej ustawionej wartości wysyła powiadomienie do Centralnej Bramki, która natychmiast wyzwala alarm online o spadku napięcia na obudowie. Sparowanym Monitorem MX10 można sterować zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej. Monitory inspekcyjne mają wiele metod instalacji, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj artykuł o różnym okablowaniu monitorów inspekcyjnych.
Podstawowa i zewnętrzna antena RF
Inteligentne urządzenia RF fencee są wyposażone w podstawową antenę, która umożliwia komunikację o zasięgu 10 km. W przypadku konieczności poprawy jakości sygnału i zasięgu transmisji skorzystaj z opcji zainstalowania anteny zewnętrznej, dzięki której możesz zwiększyć zasięg do 30 km. Przeczytaj więcej o montażu anten zewnętrznych w naszym artykule.
Połączony zasilacz
Połączone generatory RF fencee można zasilać za pomocą adaptera z sieci 230 V lub ze zwykłego akumulatora samochodowego. Może być również używany jako źródło zapasowe w przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu. Centrala FENCE WiFi GATEWAY GW100 jest standardowo zasilana z zasilacza sieciowego 230 V. W przypadku braku prądu wyposażona jest w zapasowe źródło zasilania do 12 godzin.
Jeśli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego źródła lub innych akcesoriów, nie wahaj się skontaktować z naszym działem technicznym, z przyjemnością Ci pomożemy.
Zawartość Paczki:

generator fencee energy DUO RF EDX120
centralne urządzenie sterujące OGRODZENIE BRAMA WiFi GW100
+ BEZPŁATNIE - Monitoruj urządzenie monitorujące MX10

W zestawie generatora energy DUO RF EDX120:

1x generator fencee energy DUO RF EDX120
1× zasilacz 14 V / 2 A
1 × podstawowa antena RF
1× przewód uziemiający 150 cm (oczko-oczko)
1x kabel połączeniowy 100 cm (oko-serce)
1x kabel akumulatorowy do podłączenia energii DUO RF do akumulatora
1x tablica ostrzegawcza ogrodzenia
Instrukcja obsługi

Wraz z zestawem zalecamy zakup szyny DIN 200 mm w celu łatwego montażu generatora na ścianie.
Zawarte w pakiecie FENCE WiFi GATEWAY GW100:

1 × podstawowa antena RF
1x zasilacz 14 VDC
1× zapasowe źródło baterii 9,6 V
2x śruba i kołek do montażu
Instrukcja obsługi

Zawarte w pakiecie monitora MX10:

1 × podstawowa antena RF
2x baterie typu C LR14
1x kabel połączeniowy 100 cm
1× kabel uziemiający 150 cm z bolcem uziemiającym
2 x ściągane paski do łatwego montażu monitora
1× magnes ze sznurkiem do zawieszenia na szyi
Instrukcja obsługi

Waga kompletu: 3,9 kg

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.