YZ8-48 Automatyczna wylęgarnia cyfrowa. Na 48 jaj.

Kod produktu: YZ8-48
Marka: AGROFORTEL, s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 17

560.11 zl 455.37 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 560.11 zl

Magazynowanie: 04.06.

Przedstawiamy inteligentną wylęgarnię YZ8-48. Jest to w pełni automatyczna wylęgarnia i inkubator. Jaja w wylęgarni są obracane co dwie godziny. Za pomocą przycisków w prosty sposób ustawisz temperaturę, jaką wylęgarnia będzie dla Ciebie utrzymywać. Temperaturę w wylęgarni, wilgotność w wylęgarni oraz liczbę dni od uruchomienia wylęgarni można monitorować na wyświetlaczu LED . Wylęgarnia charakteryzuje się ultracichą pracą.
Na ostatnie trzy dni wyjmij uchwyty na jajka z wylęgarni i połóż jajka na podłodze. Wylęgarnia służy wówczas również jako dodatkowa wylęgarnia.
System wylęgowy pozwala również na ustawienie różnych tolerancji termometru (kalibracji). Wylęgarnia ma inteligentny alarm dźwiękowy , który ostrzega, gdy wilgotność spadnie poniżej ustawionego limitu lub gdy temperatura jest niska lub wysoka. Pojemność wylęgarni to 48 dużych jaj.
Wylęgarnię możesz zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania, a w przypadku niezadowolenia gwarantujemy pełny zwrot pieniędzy .
Jaja są obracane automatycznie co dwie godziny.
W przeciwieństwie do innych wylęgarni, wylęgarnia posiada wyświetlacz cyfrowy w °C. Możliwe jest ustawienie temperatury od 20°C do 40°C w krokach co 0,1°C, naciskając przyciski (+) i (-).
Na 3 dni przed końcem wylęgu plastikowe pojemniki można wyjąć, a jaja można umieścić na plastikowej macie w celu dalszego wylęgu. Tak więc wylęgarnia świetnie sprawdza się również jako wylęgarnia powtórna.  
Woda wlewana jest do wylęgarni z zewnątrz - nie zaburzy to mikroklimatu w wylęgarni. Do wylęgarni dostarczamy praktyczną butelkę na wodę.

Na wylęgarnię udzielamy pełnej 24-miesięcznej gwarancji. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wylęgarnia posiada wszystkie certyfikaty CE i RoHS. Czeska instrukcja obsługi jest dołączona do pakietu. Instrukcje zawierają porady, wskazówki, triki.
Zapewniamy również BEZPŁATNE konsultacje telefoniczne  dla naszych klientów.

Wydajność 80 W
Napięcie 220 V
Częstotliwość 50/60 Hz
Pojemność 48 dużych jajek (również gęsi)
Wymiary 47x47x22 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie


Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.