Wylęgarnia Brinsea OvaEasy 580 Advance Series II + OvaEasy Advance Inkubator

Kod produktu: 580AdvanceHatcher
Marka: Brinsea
Punkty lojalnościowe: 379

12,619.80 zl 10,260.00 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 12,619.80 zl

2 tygodnie od zamówienia

Bezpłatna wysyłka

Profesjonalna wylęgarnia dla bardzo wymagających hodowców. OvaEasy 580 Advance posiada wszystkie główne funkcje potrzebne do udanego wylęgu z wygodą automatycznego obracania, cyfrowego sterowania i możliwości wylęgu jaj o dowolnej wielkości.
Konstrukcja wylęgarni OvaEasy – trwała i energooszczędna
Modele Ova-Easy mają stalową obudowę, która jest odporna na korozję dzięki laminowanym bokom z polistyrenu, które zapewniają dobrą izolację termiczną i gładkie, łatwe do czyszczenia powierzchnie. Przezroczyste drzwi z podwójnymi szybami zapewniają izolację termiczną i wygodę pełnej widoczności jaj i piskląt.
Cztery wentylatory nadmuchujące strumień powietrza wokół komory jaja zapewniają znacznie lepszy rozkład temperatury niż jeden duży wentylator. Takie podejście, w połączeniu z wysokim poziomem izolacji, oznacza, że temperatura jest niezwykle równomiernie rozłożona w całej wylęgarni, zapewniając niesamowite wyniki wylęgu.
Jaja są przechowywane na wyjmowanych tackach na jajka, a użytkownik może skonfigurować swój inkubator do swoich potrzeb, wybierając dostępne tace. Uniwersalne orzechy są regulowane do wielkości jaj od przepiórek do gęsi i są częścią standardowego wyposażenia.
Obsługa jaj - jaja wylęga się na tacach na sześciu piętrach. Dostępne są pokrywy zabezpieczające, aby bezpiecznie przechować pisklęta.
Wygodny panel sterowania umożliwia użytkownikowi łatwą regulację temperatury, wilgotności (tylko wersja EX), wentylacji i rotacji. Poziomy temperatury i wilgotności są wyświetlane na skalibrowanym wyświetlaczu cyfrowym z przodu panelu.
W pełni automatyczną rotację można wyłączyć z panelu sterowania podczas dostępu do jaj lub czyszczenia inkubatora.
Brinsea wprowadziła opcję chłodzenia do wszystkich swoich modeli inkubatorów jaj Advance, aby udowodnić wzrost wyników wylęgowych. Ta funkcja wyłącza grzałkę inkubatora i alarm niskiej temperatury na określony czas, ale wentylator pozostaje włączony. Po zakończeniu okresu chłodzenia inkubator powróci do normalnej temperatury i automatycznie włączy się alarm.

KLUCZOWE CECHY :

 • Wyprodukowano w EUROPIE - UK (najwyższa jakość)
 • Drzwi z podwójną izolacją i plexi
 • Automatyczne obracanie jaj
 • Automatyczna wentylacja
 • Automatyczne ustawienie chłodzenia jaj
 • Alarm temperatury w wylęgarni i w pomieszczeniu
 • 4 wentylatory
 • Wilgotność nie jest ustawiona, określa się ją dolewając wody do zbiornika. Wylęgarnia wyposażona jest w higrometr. Wilgotność pokazywana jest na wyświetlaczu w %.
 • Termometr cyfrowy
 • 3 lata gwarancji (po rejestracji na stronie Brinsea)

URZĄDZENIE POŁĄCZONE Z INKUBATOREM OvaEasy Advance:

Wylęgarnia OvaEasy Series II została zaprojektowana jako uzupełnienie OvaEasy 580 Series II w celu zapewnienia wysokiej jakości wielostopniowego systemu inkubacji o dużej pojemności. Jednak wylęgarnia OvaEasy Series II może również współpracować z innymi inkubatorami jako wyposażeniem dodatkowym, w tym z mniejszymi modelami OvaEasy.
Wszystkie nowe modele Serii II są wyposażone w sprawdzony cyfrowy system sterowania Brinsea Advance , który jest dokładny i łatwy w użyciu. Temperatura inkubacji (w °C lub °F) i wilgotność są stale wyświetlane wraz z alarmem temperatury i stanem obracania jaj. Modele serii II zawierają również alarmy temperatury pokojowej, które ostrzegają, jeśli temperatura otoczenia przekroczy optymalny zakres. Możliwość zakupu wersji Ex z automatyczną kontrolą wilgotności!
Kilka wentylatorów nadmuchujących powietrze w sposób laminarny wokół komory jaj zapewnia znacznie lepszy rozkład temperatury niż jeden duży wentylator. Takie podejście w połączeniu z wysokim poziomem izolacji powoduje, że temperatura jest niezwykle równomiernie rozłożona w całej komorze jaja, zapewniając bardzo dobre wylęganie.

Rozwijające się zarodki wymagają innych warunków niż jaja na początku inkubacji, co może stanowić problem, jeśli zostaną zmieszane z jajami we wcześniejszych etapach inkubacji.
Specyficzne wymagania dla jaj w ciągu ostatnich 48 godzin inkubacji to:

 • Obracanie jaj musi być wyłączone - mechanizmy mogą zranić kurczaki.
 • Wymagany jest wyższy poziom wilgotności niż we wcześniejszych etapach inkubacji. Wysoka wilgotność zmniejsza ryzyko wysychania i twardnienia membran podczas wykluwania się pisklęcia
 • Kolejną wyraźną zaletą połączenia wylęgarni i wylęgarni jest to, że bałagan związany z wylęgiem nie zanieczyszcza i nie infekuje innych jaj.

Maksymalna pojemność jaj (przybliżona):
Przepiórka - 2976 szt.
Bażant - 708 szt
Kury - 576 szt
Kaczka - 390 szt
Gęś - 180 szt

Parametry techniczne OvaEasy 580 Advance Series II:
Waga produktu (kg): 43
Wymiary produktu wraz z kablem zasilającym (mm): 1130 x 420 x 800
Typowy pobór mocy (W): 100 W
Maksymalny pobór mocy (W): 200 W

Parametry techniczne hodowli OvaEasy Advance:
Waga produktu (kg): 24
Wymiary produktu wraz z kablem zasilającym (mm): 470 x 420 x 800
Typowy pobór mocy (W): 100 W
Maksymalny pobór mocy (W): 200 WCzy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.