Wylęgarnia Brinsea OvaEasy 380 Advance Ex Series II

Kod produktu: 380AdvanceEX
Marka: Brinsea
Punkty lojalnościowe: 197

6,564.85 zl 5,337.28 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 6,564.85 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Profesjonalna wylęgarnia dla bardzo wymagających hodowców. OvaEasy 380 Advance posiada wszystkie główne funkcje potrzebne do udanego wylęgu z wygodą automatycznej rotacji, cyfrowego sterowania i możliwości wylęgu jaj o dowolnej wielkości.
Wersja Ex z automatyczną regulacją wilgotności dzięki dodatkowej pompie.
Konstrukcja wylęgarnia OvaEasy - trwała i energooszczędna
Modele Ova-Easy mają stalową obudowę, która jest odporna na korozję dzięki bokom z laminowanego polistyrenu, co zapewnia dobrą izolację termiczną i gładkie, łatwe do czyszczenia powierzchnie. Przezroczyste drzwi z podwójnymi szybami zapewniają izolację termiczną oraz komfort pełnej widoczności jaj i wyklutych kurcząt.
Cztery wentylatory nadmuchujące strumień powietrza wokół komory jaja zapewniają znacznie lepszy rozkład temperatury niż jeden duży wentylator. Takie podejście, w połączeniu z wysokim poziomem izolacji, oznacza, że temperatura jest niezwykle równomiernie rozłożona w całej wylęgarni, zapewniając niesamowite wyniki wylęgu.
Jaja są przechowywane w wyjmowanych kotletach, a użytkownik może skonfigurować inkubator zgodnie ze swoimi potrzebami, wybierając dostępne pisklęta. Uniwersalne orzechy laskowe można dostosować do wielkości jaj od przepiórek do gęsi i stanowią część standardowego wyposażenia.
Obsługa jaj - jaja wylęgają się na tacach na 3 piętrach. Dostępne są pokrywy retencyjne do bezpiecznego przechowywania wyklutych kurczaków.
Jaja są początkowo osadzane na trzech poziomach, a następnie przenoszone do dużej, wyjmowanej wylęgarni na dnie komory, gdzie odbywa się końcowa faza inkubacji i wylęgu.
Wygodny panel sterowania pozwala użytkownikowi łatwo ustawić temperaturę, wilgotność, wentylację i rotację. Poziomy temperatury i wilgotności są wyświetlane na skalibrowanym wyświetlaczu cyfrowym z przodu panelu.
W pełni automatyczną rotację można wyłączyć z panelu sterowania podczas dostępu do jaj lub czyszczenia inkubatora.
Brinsea zastosowała funkcję chłodzenia we wszystkich swoich inkubatorach jaj Advance, aby zademonstrować lepsze wyniki wylęgu. Ta funkcja wyłącza grzałkę inkubatora i alarm niskiej temperatury na wybrany czas, ale wentylator nadal pracuje. Po zakończeniu czasu chłodzenia inkubator powraca do normalnej temperatury i automatycznie włącza się alarm.

KLUCZOWE CECHY :

  • Wyprodukowano w EUROPIE - UK (najwyższa jakość)
  • Drzwi z podwójną izolacją i plexi
  • Automatyczna rotacja jaj
  • Automatyczna wentylacja
  • Automatyczna regulacja chłodzenia jaj
  • Alarm temperatury w wylęgarni i w pomieszczeniu
  • 4 wentylatory
  • Automatyczna kontrola wilgotności przez pompę
  • Termometr cyfrowy
  • 3 lata gwarancji (po rejestracji na stronie Brinsea)

Zaawansowana automatyczna kontrola wilgotności:
Wilgotność jest kluczowym czynnikiem udanej inkubacji jaj, a wersje EX OvaEasy 100, 190, 380 i 580 Advance dają użytkownikowi możliwość precyzyjnej kontroli wilgotności. Standardowe OvaEasy 100, 190, 380 i 580 Advance zapewniają jedynie ciągłe wyświetlanie wilgotności podczas inkubacji i wymagają od użytkownika zmiany wilgotności w celu osiągnięcia idealnego poziomu wilgotności. Wersja EX, uzupełniona o pompę wilgoci, skutecznie utrzymuje poziom wilgotności dokładnie na poziomie ustawionym przez użytkownika niezależnie od zmian wilgotności w pomieszczeniu, przezwyciężając w ten sposób problemy, które normalnie mogą prowadzić do niewylęgania się jaj - zwłaszcza w końcowych etapach inkubacji. Pompa wilgoci zawiera zewnętrzny zbiornik na wodę, co eliminuje możliwość, że woda w inkubatorze będzie zawierać bakterie.

Maksymalna pojemność jaj (przybliżona):
Przepiórka - 1738 szt.
Bażant - 466 szt
Kury - 384 szt
Kaczka - 265 szt
Gęś - 126 szt

Waga produktu (kg): 27
Wymiary produktu wraz z kablem zasilającym (mm): 820 x 420 x 800
Typowy pobór mocy (W): 100 W
Maksymalny pobór mocy (W): 200 WCzy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.