Wodoodporny odstraszacz ultradźwiękowy na kuny, myszy i szczury DRAGON ULTRASONIC E250

Kod produktu: BR-0293
Punkty lojalnościowe: 8

250.89 zl 203.98 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 250.89 zl

W magazynie

Odstaszacz na kuny, myszy i szczury DRAGON ULTRASONIC E250

Ultradźwiękowy odstraszacz zwierzyny odpowiedni do płoszenia kun i gryzoni , bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz , wyposażona w wytrzymałą wodoodporną osłonę z możliwością mocowania za pomocą uchwytu magnetycznego . Odstraszacz kleszczy o zasięgu tonowym 180° z automatyczną zmianą częstotliwości i zasięgu do 2000 m 2 , zasilany bezpośrednio z sieci 230 V. Odstraszacz kun wykorzystuje 2 x 50 mm głośniki membranowe i regulowany czujnik ruchu, wymiary ultradźwiękowego odstraszacza to 70 x 150 x 55 mm.

DRAGON ULTRADŹWIĘKOWY E250 p1


Jakie szkodniki odstrasza odstraszacz?

Ten strach na wróble jest odpowiedni do odstraszania kun, myszy, szczurów i ryjówek.

ULTRADŹWIĘKOWY SMOK


Obszary zastosowania odstraszacza

Stosowanie repelentu jest całkowicie powszechną formą ochrony wnętrz , zarówno mieszkań, domów jednorodzinnych, garaży, strychów, domków letniskowych, piwnic, samochodów , jak i hal przemysłowych, magazynów, warsztatów, restauracji, supermarketów itp. Dzięki wytrzymałej wodoodpornej obudowie, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, promienie słoneczne, deszcz, mróz i wiatr, repelent nadaje się również do użytku na zewnątrz. Idealnie zabezpiecza przed wnikaniem w miejsca wokół budynków - ogrody, sady, podwórka, parkingi itp.

DRAGON ULTRADŹWIĘKOWY E250 p2


Instalacja

Możesz łatwo, szybko i bezpiecznie przymocować repelent Dragon Ultrasonic do prawie każdej powierzchni za pomocą uchwytu magnetycznego. Odstraszacz wyposażony jest w silny magnes , stosowany w przemysłowej technice mocowania. Wystarczy kawałek metalowej powierzchni np. rury, poręczy, rynny, metalowego parapetu, konstrukcji dachu, ogrzewania itp. i masz urządzenie zamontowane od razu, bez żadnego montażu. Jeśli w leczonym obszarze nie ma metalowej powierzchni, na której można by umieścić repelent, można użyć specjalnej metalowej zawieszki , która jest dołączona do opakowania. Przykręcasz metalowy wisiorek w żądanym miejscu, a następnie po prostu przyczepiasz do niego odstraszacz za pomocą magnesu.

DRAGON ULTRADŹWIĘKOWY E250 p3


Sposób zasilania

Urządzenie zasilane jest bezpośrednio z sieci o napięciu 230 V.


Jak działa odstraszacz

Urządzenie generuje sygnały ultradźwiękowe , które są nieprzyjemne dla kun i gryzoni, w wyniku czego po krótkim czasie opuszczają chronione obszary. Urządzenie emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości od całkowicie niesłyszalnych, przez lekkie, po piskliwe. Ta automatyczna zmiana częstotliwości gwarantuje, że szkodnik nie przyzwyczai się do dźwięku i nie wróci . Sygnał ultradźwiękowy bardzo dobrze odbija się od twardych powierzchni i tym samym zwiększa swój zasięg. Odstraszacz ten, wyposażony w dwa głośniki membranowe, które są kilkakrotnie mocniejsze od głośników metalowych, ma efektywny zasięg do 2000 m 2 w pomieszczeniach i do 25 m na zewnątrz w zasięgu 180°.

Dodatkowo model ten wyposażony jest w czujnik ruchu działający w promieniu 12 m, dzięki czemu czujnik penetruje obszar około 220 m 2 . W ten sposób odstraszacz włącza się za każdym razem, gdy zwierzę się poruszy i wyłącza po określonym czasie. Czujnik posiada 3 opcje ustawień – czas działania, czułość i jasność.


Bezpieczeństwo

Odstraszacz Dragon Ultrasonic emituje sygnały ultradźwiękowe, które są całkowicie bezpieczne dla ludzkiego ucha. W przeciwieństwie do używania trucizn lub innych chemikaliów , użycie stracha na wróble jest nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych i hodowlanych. Wyjątkiem jest hodowla myszy, chomików czy świnek morskich, dla których sygnał ultradźwiękowy może być nieprzyjemny i niewskazane jest trzymanie tych zwierząt na leczonym terenie.Docelowa grupa szkodników: kuny a hlodavci ( myši, potkani, rejsci )
Działanie na zwierzęta domowe žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Głośniki: 2 x 50 mm membránové reproduktory
Oddziaływanie na ludzi : žádný
Położenie: ve vnitřních i venkovních prostorech
Skuteczny zasięg: až 2000 m2 v prostoru bez překážek
Temperatura robocza: - 30°C až + 70°C
Wymiary 70 x150 x 55 mm
Wymiary opakowania 30x15x15 cm
Zakres dźwięku: v úhlu 180°
Zasilanie: přímo ze sítě na 230V

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.