Wodoodporny ultradźwiękowy odstraszacz kun, myszy i szczurów DRAGON ULTRASONIC C300

Kod produktu: BR-0538
Punkty lojalnościowe: 6

192.95 zl 156.87 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 192.95 zl

W magazynie

Wodoodporny ultradźwiękowy odstraszacz kun, myszy i szczurów DRAGON ULTRASONIC C300

Ultradźwiękowy odstraszacz zwierzyny przeznaczony do odstraszania kun i gryzoni, bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Do użycia w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz, wyposażony w trwałą wodoodporną osłonę z możliwością mocowania za pomocą uchwytu magnetycznego. Odstraszacz  o zakresie tonów 180° z automatyczną zmianą częstotliwości i o zasięgu do 3000 m 2 , zasilany poprzez adapter 6V. Ostraszacz kun wykorzystuje głośniki membranowe 2 x 50 mm + 1 x 35 mm , wymiary odstraszacza ultradźwiękowego wynoszą 160x85x55mm.

Jakie szkodniki odstrasza odstraszacz?

Ten ostraszacz nadaje się do odstraszania kun, myszy, szczurów, i ryjówek.

SMOK ULTRASONIC_01


Obszary zastosowania ostraszacza

Stosowanie repelentów jest dość powszechną formą zabezpieczenia wnętrz , zarówno mieszkań, domów jednorodzinnych, garaży, strychów, domków letniskowych, piwnic, samochodów , jak i hal przemysłowych, magazynów, warsztatów, restauracji, supermarketów itp. Dzięki wytrzymałej wodoodpornej obudowie, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, światło słoneczne, deszcz, mróz i wiatr, repelent nadaje się również do stosowania na zewnątrz. Idealnie zabezpiecza przed penetracją miejsc wokół budynków - ogrodów, sadów, podwórek, parkingów itp.


Instalacja

Za pomocą uchwytu magnetycznego możesz łatwo, szybko i bezpiecznie przymocować odstraszacz Dragon Ultrasonic do niemal każdej powierzchni. Odstraszacz wyposażony jest w silny magnes , stosowany w przemysłowej technice mocowania. Wystarczy kawałek metalowej powierzchni np. rura, balustrada, rynna, metalowy parapet, konstrukcja dachu, ogrzewanie itp. i masz urządzenie od razu zamontowane, bez żadnego montażu. Jeżeli na używanym obszarze nie ma metalowej powierzchni, na której można by umieścić repelent, można zastosować specjalną metalową zawieszkę , która znajduje się w opakowaniu. Przykręcasz metalowy wisiorek w wybrane miejsce, a następnie po prostu przyczepiasz do niego odstraszacz za pomocą magnesu.

SMOK ULTRADŹWIĘKOWY 2x


Sposób zasilania

Urządzenie zasilane jest poprzez zasilacz 6V , który znajduje się w zestawie. Wystarczy podłączyć adapter do sieci, a następnie sterować pracą odstraszacza według własnych potrzeb za pomocą przełącznika umieszczonego z boku.

SMOK ULTRADŹWIĘKOWY C300 3x


Jak działa odstraszacz

Urządzenie generuje nieprzyjemne dla kun i gryzoni sygnały ultradźwiękowe , dzięki czemu po krótkim czasie opuszczają one chronione obszary. Urządzenie emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości od całkowicie niesłyszalnych, przez lekkie, aż po piskliwe. Ta automatyczna zmiana częstotliwości gwarantuje, że szkodnik nie przyzwyczai się do dźwięku i nie wróci . Sygnał ultradźwiękowy bardzo dobrze odbija się od powierzchni stałych, co zwiększa jego zasięg. Odstraszacz ten, wyposażony w trzy głośniki membranowe, które są kilkakrotnie mocniejsze od głośników metalowych, ma efektywny zasięg do 3000 m 2 w pomieszczeniach zamkniętych i do 25 m na zewnątrz w zakresie 180°.Docelowa grupa szkodników: kuny a hlodavci ( myši, potkani, rejsci )
Działanie na zwierzęta domowe žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Głośniki: 2 x 50 mm + 1x 35 mm membránové reproduktory
Oddziaływanie na ludzi : žádný
Położenie: ve vnitřních i venkovních prostorech
Skuteczny zasięg: až 3000 m2 v prostoru bez překážek
Temperatura robocza: - 30°C až + 70°C
Wymiary: 160 x 85 x 55 mm
Zakres dźwięku: v úhlu 180°
Zasilanie: přes 6V adaptér v balení

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.