Roztwór w sprayu do zabijania much, mrówek i ćmy SCHOPF FLY KILL, 1000ml

Kod produktu: BR-0377
Punkty lojalnościowe: 2

77.06 zl 62.65 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 77.06 zl

W magazynie

Roztwór w sprayu do zabijania much, mrówek i ćmy SCHOPF FLY KILL, 1000 ml

Preparat do tępienia much, komarów, ciem, karaluchów, roztoczy itp. 1000 ml roztwór do natychmiastowego użycia = aplikacja poprzez oprysk w miejsca częstego występowania, z natychmiastowym efektem, substancją czynną Permetryna, Chryzantema cin. Ekstrakt, butanolan piperonylu, tetrametryna.


Organizm docelowy

Do zabijania owadów latających - much, komarów, moli odzieżowych, ale także owadów pełzających - roztocza, trzmiele, chrząszcze, karaluchy, mrówki itp.


Obszary zastosowań

Preparat można stosować w gospodarstwach domowych, magazynach , a także w gospodarstwach rolnych, w kurnikach w stajniach i na fermach.


Przygotowanie

Preparat dostarczany jest w opakowaniu 1000 mililitrów w formie płynnego roztworu, który jest gotowy do natychmiastowego użycia .


Aplikacja

Muchy i komary: Nakładać cienką warstwą z odległości 30 cm na miejsca gromadzenia się owadów – ściany, filary, okna i framugi drzwi.


Mrówki, chrząszcze, karaluchy : Nałożyć odpowiednią ilość na wszystkie schronienia i ścieżki, tak aby miejsce aplikacji było lekko zwilżone. Powtórzyć proces po 2-3 dniach.

Ćmy szafowe : W przypadku zaatakowania zastosować z odległości 1 metra na szafy, szuflady i pudełka do przechowywania.

Trzmiele, kleszcze : Przed zastosowaniem należy oczyścić kurnik, grzędy, gniazda dla kur i inne miejsca, w których ma zostać zastosowany produkt. Następnie spryskać te powierzchnie preparatem z niewielkiej odległości, tak aby powierzchnia aplikacji była lekko zwilżona. Po 5-8 dniach zaleca się powtórzenie całego procesu.