Prasa do siana - owijarka do bel AGROFORTEL 0810

Kod produktu: 0400a
Marka: AGROFORTEL, s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 351

14,022.00 zl 11,685.00 zl 9,500.00 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 11,685.00 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Przedstawiamy Państwu naszą nową mini owijarkę do bel siana - owijarkę do bel AGROFORTEL 0810 , która wnosi nowe możliwości i wydajność do Twojego małego gospodarstwa. AGROFORTEL to czysto czeska marka znana z wysokiej jakości i niezawodności, a to urządzenie nie jest wyjątkiem.
WSTĘPNA CENA PRZED SEZONEM 2023 - MEGA WYPRZEDAŻ + pakiet foliowy GRATIS! Zarezerwuj swoje urządzenie bez zobowiązań już teraz.
Owijarka ta przeznaczona jest do owijania w folię małych bel okrągłych z dużą dokładnością i wydajnością. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz spakować siano, kiszonkę czy inne bele , ta maszyna sprawi, że przechowywanie i obsługa bel będzie łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Pakowacz AGROFORTEL 0810 ma własny silnik benzynowy o mocy 6,5 KM , co oznacza, że możesz pakować w dowolnym miejscu i czasie, bez uzależnienia od sieci elektrycznej. Rolki owijające wykonane są z wysokiej jakości materiału, co gwarantuje długą żywotność i minimalne zużycie , a także zapewniają idealnie równomierne owijanie beli. Dostępny jest również system autostop, który automatycznie zatrzymuje obrót stołu pakującego, gdy tylko maszyna osiągnie ustawioną wartość.

Oto główne powody, dla których warto wybrać AGROFORTEL 0810:
1. **Wydajność**: Dzięki własnemu silnikowi i łatwej obsłudze możesz spakować się zawsze i wszędzie.
2. **Niezawodność**: Marka AGROFORTEL znana jest z wysokiej jakości i długiej żywotności.
3. **Wszechstronność**: Ta maszyna może pakować sianokiszonkę, kiszonkę i inne bele, co znacznie ułatwia obsługę i przechowywanie. Maksymalny rozmiar opakowania: 500×700mm
4. **Jakość owinięcia** : Dzięki wysokiej jakości rolkom masz pewność, że Twoje przesyłki będą idealnie owinięte.
5. **System automatycznego zatrzymania** : Nie musisz się martwić, że maszyna zawija więcej paczek niż to konieczne. Zatrzyma się automatycznie, gdy osiągnie ustawioną wartość.
Materiały eksploatacyjne - takie jak folia do sianokiszonki do owijarek AGROFORTEL znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Oryginalna folia ma szerokość 25 cm. Dostarczany jest w rolkach o długości 1500 m i grubości 25 μm. W przypadku opakowania dwuwarstwowego taka folia wystarcza na ok. 100 opakowań. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów rolniczych AGROFORTEL w 7 krajach świata. Części zamienne są dostępne z magazynu.

Więcej informacji udzieli nasze wsparcie techniczne produktów rolnych pod adresem agrofortel@agrofortel.cz. Nie wahaj się z nami skontaktować. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie również dla Twojego gospodarstwa.Model AGROFORTEL 0810
Maksymalny rozmiar paczki 500×700mm
Ciężar urządzenia 85 kg, 150×87×103 cm
Silnik 6.5 HP

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.