Poidło dla królików 1/8

Kod produktu: SE-51440

4.84 zl 3.93 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 4.84 zl

W magazynie

Poidło smoczkowe bezsprężynowe dla królików 1/8" . Poidło przystosowane jest do systemów karmienia.  • butelka do picia ze stali nierdzewnej

  • nadaje się do systemu zasilania

  • można podłączyć do węża 9 mm

  • działa na zasadzie samospadającego ciśnienia wody

  • może służyć jako część zamienna do dystrybutorów wody 51444 i 51144aSystem karmienia królików to połączenie kilku pojedynczych elementów połączonych rurką, które montuje się według potrzeb konkretnej rasy. Podstawą każdego takiego zestawu jest zbiornik na wodę, element łączący zbiornik z rurą, rura łącząca oraz poidło. Zbiornik na wodę należy umieścić wysoko (np. na dachu klatki dla królików), aby w wężu, którym transportowana jest woda, wytworzyło się niskie ciśnienie. Dzięki temu woda będzie napływać do poidła znajdującego się w kojcu dla zwierząt.


Zbiornik można regularnie uzupełniać wodą lub można go podłączyć bezpośrednio do sieci wodociągowej za pomocą węża 3/4”. W takim przypadku konieczne jest umieszczenie w zbiorniku zaworu pływakowego, który utrzyma stały poziom wody i zapobiega w ten sposób przelaniu lub, odwrotnie, całkowitemu opróżnieniu zbiornika.Kolejnymi elementami systemu zasilania są różnego rodzaju złącza, które należy dobierać w zależności od specyficznych potrzeb dystrybucji wody. Jest to element łączący prosty, prostokątny, w kształcie litery T lub X. W zależności od możliwości zamocowania poidła końcowego, można wybrać poidło z mocowaniem sprężynowym, które nadaje się do mocowania na ruszcie lub poidło z mocowanie śrubowe, które można przymocować do drewna np. za pomocą wkrętów.Aby lepiej zorientować się, jakie części układu zasilania i w jakiej liczbie są potrzebne w Twojej hodowli, zaleca się wykonanie szkicu kojców, ich układu i lokalizacji, a następnie narysowanie na nim niezbędnych elementów.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.