Płyta grzewcza dla psów, podłożka TD 230 z izolacją, 50 x 40 cm

Kod produktu: SE-24
Punkty lojalnościowe: 16

541.87 zl 440.54 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 541.87 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Płyta grzewcza - płyta termiczna przeznaczona jest do podgrzewania prosiąt. Płyta termiczna nadaje się również jako poduszka grzewcza dla psa w budzie. Płyta termiczna jest wyposażona w element grzejny Nomaterm i posiada izolację od spodu, która zapobiega ucieczce ciepła na podłogę. Oszczędność energii wynosi ok. 20% Istnieje także możliwość umieszczenia w płytce czujnika temperatury, co daje możliwość regulacji. Grubość płytki wynosi 18 mm, w miejscu podłączenia do kabla ma grubość 25 mm.


Wewnątrz termopłyty TD 230 wbudowany jest element grzejny Nomaterm pokryty poliestrem i wzmocniony matą szklaną, co zapewnia optymalne ogrzewanie całej powierzchni płyty.


Płyta grzewcza przeznaczona jest przede wszystkim dla macior rodzących, stanowi wysokiej jakości źródło ciepła także dla innych zwierząt. Dlatego jego wygląd powierzchni bardziej odpowiada użytkowaniu w stajni, co nie wpływa na jego funkcjonalność. Producent nie dostarcza tych płyt grzewczych w oryginalnym opakowaniu.


Lewą i prawą orientację płyt termicznych określa się umieszczając wyjście kabla w pozycji pionowej płyty.


Podstawowe dane techniczne:


  • długość przewodu zasilającego: 290 cm

  • moc: 35 / 45 W

  • napięcie nominalne: 230 V, 50 Hz

  • ochrona: IP 67

  • wymiary: 50 x 40 cm

  • waga: 3,0 kg

  • otwory do przykręcenia

  • wyposażony w kabel z wtyczką 230V

Lewą i prawą orientację płyt grzejnych określa się umieszczając wyjście kabla w górę w pozycji pionowej płyty (patrz zdjęcie poniżej)


Oferowane przez nas płyty grzewcze charakteryzują się dużą niezawodnością, niską awaryjnością oraz korzystną na rynku ceną. Jest to produkt czeski.
 Informacje:


Płyta grzewcza jest pierwotnie przeznaczona dla macior w celu ogrzewania prosiąt. Hodowcy psów odkryli, że jest to wysokiej jakości źródło ciepła dla psów, kotów, terrariów i innych zwierząt.


Tablica produkowana jest technologią polegającą na dodaniu do formy laminatu, przez który prześwituje wkładka izolacyjna oraz etykieta. Powierzchnię płyty można również pomalować czarną farbą. Następnie nieprawidłowości są korygowane. Płyty nie są podczas produkcji pakowane pojedynczo. Wszystko to może sprawiać wrażenie, jakby deska była używana. Niniejszym prosimy klientów decydujących się na zakup płyty grzewczej o tolerowanie wad kosmetycznych tego produktu.


Nigdy nie zakrywaj gorącej płyty.


W razie potrzeby chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniej termopłyty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


 


Jak wybrać odpowiednią płytę grzewczą?


Pierwszym krokiem przy wyborze płyty grzewczej jest rodzaj zwierzęcia, dla którego płyta termiczna ma być przeznaczona. Prosięta rodzą się z niedoskonale rozwiniętym układem odpornościowym i termoregulacyjnym. Dlatego odpowiednie są dla nich wytrzymałe płyty termiczne o większej wydajności grzewczej. W podkategorii Ogrzewanie prosiąt dostępne są termopłyty dla prosiąt .


Płyty grzewcze dla psów nadają się do stosowania w zimnych porach roku. Specjalne termopłyty dla psów mają niższą moc grzewczą i są zaprojektowane tak, aby nie przegrzewać psa. Można je ustawić zarówno w szopie, jak i na zadaszonym tarasie. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem poduszki grzewczej dla psa, możesz skorzystać z regulatora, za pomocą którego z łatwością ustawisz temperaturę według potrzeb. Zalecamy ustawienie temperatury na 30°C.


Płyty grzewcze nadają się również dla szczeniąt . W tym przypadku zależy to od zachowania szczeniąt. Jeśli szczenięta przylegają do krawędzi deski, oznacza to, że deska nagrzewa się bardziej niż to konieczne. Jeśli skleją się na środku, płyta nagrzeje się mniej niż potrzeba. W tym przypadku regulujemy temperaturę w zależności od zachowania szczeniąt. Specjalne płyty grzewcze dla psów znajdziesz w podkategorii Płyty grzewcze dla psów.


Kolejnym krokiem w wyborze jest przestrzeń. Przed zakupem zmierz przestrzeń, w której umieścisz płytę grzewczą. Upewnij się, że w pobliżu tego miejsca

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.