Ogrodzenie elektryczne DUO RF EDX100 generator ogrodzeń elektrycznych

Kod produktu: FE-2310
Marka: VNT electronics s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 49

1,641.50 zl 1,334.55 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 1,641.50 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Bezpłatna wysyłka
Wydajny kombinowany elektryczny generator ogrodzeń fencee energy DUO RF EDX80 jest specjalnie zaprojektowany do obciążonych roślinnością ogrodzeń o długości do 80 km, gdzie konieczne jest zapewnienie maksymalnej wydajności i niezawodności.
Dzięki mocy do 8 J może zapewnić wystarczające napięcie nawet w ogrodzeniach porośniętych trawą. Zintegrowany mikroprocesor kontroluje całą pracę i gwarantuje optymalną wydajność generatora. Generator przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów zwierząt, nadaje się również dla młodych zwierząt np. cieląt, źrebiąt.
Możesz sterować generatorem za pomocą telefonu komórkowego lub interfejsu internetowego praktycznie z każdego miejsca na świecie, gdzie jest zasięg internetowy.
Wymaga to zainstalowania FENCE WiFi GATEWAY GW100 i połączenia z fencee Cloud.
Podstawowy zasięg komunikacji pomiędzy generatorem a bramą to do 10 km w terenie normalnym i zabudowanym. W trudnym np. pagórkowatym terenie zasięg jest skrócony, a na otwartej przestrzeni może być dłuższy. W celu zwiększenia zasięgu transmisji sygnału pomiędzy generatorem a bramą można zastosować antenę zewnętrzną i tym samym zwiększyć zasięg komunikacji do 30 km.

Żółty zacisk do podłączenia obudowy o trwale obniżonej energii. Ten żółty zacisk służy do łączenia z wybiegami, w których młodsze i mniejsze zwierzęta (źrebięta, cielęta) będą się poruszać tak, że otrzymują tylko słabszy, około połowy impulsu. Jest on również podłączony osobno do dolnego przewodu większych ogrodzeń, przez które ma przerosnąć roślinność, ale wyjście to jest technologicznie zabezpieczone przed stratami, nie ma takiego upływu napięcia do ziemi jak przy normalnym podłączeniu, a moc generator nie jest zredukowany. Pozostałe przewody podłączone do czerwonego zacisku są zasilane oddzielnie i pełnym napięciem.
Zielony zacisk do podłączenia pomiaru jakości uziemienia. Dzięki temu można łatwo sprawdzić, czy istniejące uziemienie jest wystarczające, czy też uziemienie wymaga poprawy ze względu na sytuację (dodać pręt uziemiający, nawodnić uziemienie, naprawić połączenie). Do pomiarów kontrolnych konieczne jest zainstalowanie elektrody pomiarowej 10 metrów od uziemienia generatora.

Istnieje również czarny zacisk do podłączenia do pręta uziemiającego oraz czerwony zacisk do podłączenia do obudowy na wyjściu generatora.
Duży wyświetlacz LCD z przyciskami sterującymi w czytelny sposób informuje o wszystkich ważnych wartościach na obudowie.
Generatory o mocy większej niż 5 J spełniają specjalne wymagania określone w normie. Jest to opóźnienie czasowe w zwiększeniu wydajności, a tym samym zapewnieniu bezpieczeństwa. Produkt musi być oznaczony symbolem klepsydry. Generatory mają opóźnienie czasowe 50 sekund. Oznacza to, że gdy ogrodzenie jest obciążone i opór ogrodzenia spadnie poniżej 500 Ohm (zarośnięta trawa, opadła gałąź, ..), generator dostarczy maksymalnie 5 J przez 50 s. Jeśli opór ogrodzenia nie nie zwiększać w tym czasie (usunięcie przyczyny) generator będzie stopniowo zwiększał energię wyjściową (np. model EDX150 do 15J) Kolejną funkcją jest ostrzeganie w przypadku nagłego obciążenia obudowy. Jeśli opór ogrodzenia nagle spadnie podczas jednego impulsu z ponad 1000 omów do mniej niż 400 omów (upadła gałąź, zaplątane zwierzę lub osoba,...), po sześciu impulsach uruchamia się alarm - rozlega się sygnał dźwiękowy i czerwony Miga dioda LED. Jednocześnie czas trwania impulsów zostaje spowolniony do 3 s. Alarm wyłącza się, gdy rezystancja obudowy wzrośnie powyżej 600 Ohm lub po okresie 10 min. Obie funkcje są niezależne i oddzielone od siebie.
Część pakietu:

generator fencee energy DUO RF EDX80
podstawowa antena RF
przewód uziemiający 150 cm (oko-oko)
przewód połączeniowy 100 cm (oko-serce)
kabel akumulatora energii DUO do podłączenia do akumulatora
tablica ostrzegawcza ogrodzenia
Instrukcja obsługi

Długość kabla zasilającego wynosi 1 m.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.