Wylęgarnia jaj PUISOR IO-203

Kod produktu: BR-0008
Punkty lojalnościowe: 17

579.23 zl 470.92 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 579.23 zl

W magazynie

Wylęgarnia jaj PUISOR IO-203

Wylęgarnia jaj odpowiednia do wylęgu ptactwa wodnego i drobiu  - dla kur, przepiórek, kaczek, indyków, gęsi i bażantów. Z półautomatycznym obracaniem do 51 jaj kurzych - możliwość ręcznego obracania jaj , z regulacją temperatury od 25 do 41°C , z ręczną regulacją wilgotności , z termometrem i higrometrem.

Oczywiście w pakiecie znajduje się polska instrukcja, która zawiera przydatne porady, porady i wskazówki dotyczące udanego wylęgu. Dodatkowo w razie potrzeby służymy naszym Klientom radą w zakresie odpowiedniego wyboru wylęgarni oraz praktycznymi poradami dotyczącymi wylęgu ptactwa wodnego i drobiu. Gwarantujemy 24-miesięczny okres gwarancji i   zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pojemność wylęgarni według poszczególnych gatunków drobiu

* pojemność przy zakupie pras do jaj przepiórczych PUISOR 1.0.ALP
** wydajność bez użycia rusztu obrotowego


System rotacji jaj

Wylęgarnia oferuje możliwość półautomatycznego obracania jaj za pomocą dźwigni , która ruchem ręki obraca jaja umieszczone na obrotowej siatce według Państwa preferencji, najlepiej w regularnych odstępach czasu – co najmniej w rano i wieczorem. Ruszt obrotowy wyposażony jest w prasę odpowiednią do wielkości jaj kurzych, kaczych czy bażantowych . Aby móc korzystać z półautomatycznej rotacji nawet w czasie wylęgu jaj przepiórczych , należy zakupić prasy PUISOR 1.0.ALP . W razie potrzeby (np. w przypadku jaj gęsich, które nie mieszczą się w prętach rusztu obrotowego) możliwe jest także ręczne obrócenie jaj w wylęgarni poprzez wyciągnięcie dźwigni i wyjęcie rusztów obrotowych z wylęgarni wylęgarnia i składanie jaj bezpośrednio na ruszcie - bazie wylęgowej. Domyślnie ta siatka jest używana tylko przez ostatnie 2-3 dni inkubacji , kiedy to jaja są wyjmowane z obrotowych siatek i umieszczane na tej siatce, gdzie nie są już obracane, aby płód mógł znaleźć najodpowiedniejszą drogę wydostać się ze skorupy i w ten sposób pomyślnie wykluć się .
system_rotation_egg_puisor_IO-203 vfin


Ustawianie i kontrola temperatury

Temperaturę można ustawić i ewentualnie dodatkowo regulować w zakresie od 25 do 41°C z dokładnością do 0,1°C za pomocą panelu sterującego elektronicznej jednostki sterującej, patrz rysunek poniżej. Panel wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz ze wskaźnikiem temperatury i wilgotności, przyciski sterujące niezbędnymi ustawieniami temperatury w wylęgarni. Temperatura może być wyświetlana w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.

kontrola_i_ustawienie_temperatury_w_lihni_puisor_io-203

 
Ustawianie i kontrola wilgotności

Wilgotność reguluje się ręcznie poprzez ręczne dodawanie wody do kanałów wodnych, które znajdują się pod podstawą wylęgową w dolnej pokrywie wylęgarni. Optymalna temperatura dodawanej wody to około 25-30°C (nie zaleca się stosowania zimnej wody). Wstępne nalanie wody następuje przed położeniem podstawy wylęgowej i rusztu obrotowego. Aktualną wartość wilgotności w wylęgarni sprawdzamy na wyświetlaczu panelu sterującego , patrz rysunek powyżej. Podczas wylęgu wodę dodajemy poprzez odkrycie górnej pokrywy, wyjęcie jednego jaja i dodanie wody do kanału bezpośrednio przez dolną kratkę.
dolevani_vody_do_lihne_puisor_io-203

Rotacja jaj, temperatura i wilgotność są bardzo ważnymi czynnikami w inkubacji drobiu i ważne jest utrzymanie prawidłowej procedury i wartości zapewniających pomyślny wylęg ! Inne cenne wskazówki, które mogą pomóc w osiągnięciu wysokiej wykluwalności, można znaleźć w instrukcji.

inkubacja_u_lihne_PUISOR rys.2


- 51 kachních vajec
-- 51 bažantích vajec
Alarm temperatury i wilgotności Ne
Bez użycia rusztu obrotowego 35 husích vajec
Maksymalna dostarczana moc 100 W
Napięcie zasilania 230 V, 50HZ
Obracanie jaj Poloautomatické - dle vašich možnost
Pojemność rusztu obrotowego 51 slepičích vajec
Przy zakupie prasy do jaj przepiórczych PUISOR 1,0.ALP 102 křepelčích vajec
Regulacja temperatury Ano - digitálně
Regulacja wilgotności Ano - manuálně
Średnia moc dostarczona Neuvedeno od výrobce
Wskaźnik temperatury Ano - s přesností na 0,1 °C
Wskaźnik wilgotności Ano - s přesností na 1 %
Wymiary O 48 x 25 cm
Wymiary opakowania 48x24x50 cm
Zakres temperatur 25 - 41oC
Zakres wilgotności 20 - 90 %

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.