Kuweta dla kota z żelem krzemionkowym Catwill

Kod produktu: SE-3419
Punkty lojalnościowe: 1

28.39 zl 23.08 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 28.39 zl

W magazynie

Żwirek krzemianowy - kuweta dla kotów Catwill to wysoce chłonny i niepylący żwirek do kocich toalet . Żwirek krzemianowy Catwill natychmiast i całkowicie wchłania mocz i osusza stałe odchody, natychmiast zatrzymując rozwój bakterii. Utrzymuje toaletę suchą i pozbawioną zapachu


  • bezpyłowa pościel z żelu krzemionkowego

  • pochłania zapachy w postaci granulek

  • zapobiega namnażaniu się bakterii

  • utrzymuje kocią toaletę suchą i czystą

  • stan zdrowia potwierdzony świadectwem weterynaryjnym

  • opakowanie: 1,6kg=3,8l 3,3kg=7,6l 4,3kg=10l

Jak używany jest żwirek Catwill:


1. Do suchej i czystej toalety wsyp 3-5 cm warstwę żwirku.
2. Regularnie usuwaj stałe pozostałości i mieszaj ściółkę, aby świeże kryształy były równomiernie rozłożone.
3. Po około 4 tygodniach wyrzuć zużyty żwirek i dodaj nowy żwirek do umytej i osuszonej toalety.


Zalecenie: Jeśli masz dwa lub więcej kotów, zaleca się nie zwiększać warstwy ściółki, ale częściej zmieniać ściółkę.
Nie wrzucaj zużytej ściółki do muszli klozetowej . Zawsze myj ręce po kontakcie ze ściółką.
Nadzienie przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, z dala od żywności.Dla zwiększenia komfortu i higieny związanej z potrzebami kotów polecamy:


Zawsze stosuj wysokość ściółki zalecaną przez producenta. Usuwaj odchody w sposób ciągły tak często, jak pozwala na to czas. Wybór odpowiedniej szufelki do obornika , zmiana całej zawartości toalety, a następnie worków ułatwi Ci pracę.


Ponadto zawsze stawiaj matę przed toaletą, wyłapuje ona żwirek z łap kota i ogranicza jego roznoszenie po pomieszczeniu.


A czy wiesz, że żwirek dla kotów może nawet pachnieć? Niektóre żwirki bentonitowe zawierają składnik zapachowy lub zalecamy dodanie dezodorantu , który można dozować według własnego gustu.


Jak wybrać odpowiednią pościel?


Do wyboru jest wiele rodzajów żwirków dla kotów i zwierząt domowych. Kamień naturalny, krzemian, zdrewniały, miazga, ściółka zbrylona lub niezbrylona.


Pościel bentonitowa to klasyczna pościel kamienna pochodzenia naturalnego. Dostępny w wersji zbrylającej lub niezbrylającej . W przypadku zbrylania się żwirku korzystne jest usunięcie tylko zabrudzonej części żwirku z kociej toalety, klatki lub terrarium. W ten sposób pościel będzie służyła dłużej. Niezbrylająca się żwirek jest trochę tańsza, ale ze względu na konieczność częstszej wymiany całej objętości toalety, ostatecznie jest droższa.


Żwirek krzemianowy wykonany jest z granulek, które doskonale pochłaniają zapachy i mocz, są niepylące i zapobiegają powstawaniu bakterii i pleśni. Przedział cenowy takich żwirków jest nieco wyższy niż klasycznych żwirków bentonitowych. Jednak niektóre koty mogą odrzucić ten żwirek. Z naszej oferty możemy polecić żwirek silikatowy firmy Catwill .


Żwirek drewniany to ekologiczny żwirek niezbrylający się lub zbrylający, którego zaletą jest to, że można go spłukiwać w toalecie. Ponieważ dzięki swojej lekkości łatwiej się rozprowadza z toalety dla kota. Niektóre koty mogą odrzucić ten żwirek. Drewniana pościel jest idealna dla zwierząt takich jak gryzonie czy egzotyczne ptaki.


Ściółka celulozowa to ściółka ekologiczna wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu, który nie szkodzi środowisku. Doskonale wchłaniają wilgoć i pochłaniają zapachy, zapobiegają powstawaniu bakterii i pleśni, długo utrzymują się na skórze i nie są perfumowane. Ponieważ dzięki swojej lekkości łatwo się go rozprowadza z toalety dla kota. Niektóre koty mogą odrzucić ten żwirek. Bardzo wysoka jakość produktów

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.