AKTUALNY CZAS DOSTAWY PRODUKTÓW DUŻYCH - WYLĘGARNIE, KURNIKI, KLATKI,WYBIEGI itp.: 2-3 dni
CZAS DOSTAWY DLA MAŁYCH PRODUKTÓW - SUPLEMENTÓW, MINERAŁÓW ITP.: 7-10 dni

Inkubator Brinsea TLC-40 Advance

Kod produktu: BR_HD4011A
Marka: Brinsea
Punkty lojalnościowe: 81

2,702.03 zl 2,196.77 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 2,702.03 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Wielozadaniowy oddział intensywnej opieki nad małymi zwierzętami lub inkubator , zapewniający ciepło i izolację niezbędne dla potrzeb intensywnej opieki różnych młodych, chorych, rannych lub słabych zwierząt i ptaków. Z wewnętrzną powierzchnią podłogi około 24 cm kwadratowych, TLC-40 Advance jest przeznaczony do ratowania i odchowu małych ssaków lub ptaków lub do intensywnej opieki nad młodymi. Nadaje się zarówno do ratowania dzikich zwierząt, jak i dla hodowców zwierząt domowych, gdzie przenośność i łatwość czyszczenia są kluczowymi zaletami.

Szukasz inkubatora odpowiedniego dla papug? Zapraszamy do obejrzenia naszych hodowli: TLC-40 Eco, TLC-30 Advance, TLC-50 Eco i TLC-50 Advance.

Odchowalnia TLC-40 Advance jest przenośne: ma zintegrowany uchwyt i można je sztaplować. Działa bezpiecznie na 12 V i może być zasilany z sieci za pomocą zasilacza (w zestawie) lub z gniazda zapalniczki samochodowej (adapter dostępny osobno, nr części: BR_15.45).

Przezroczyste drzwi wykonane są z wytrzymałego, odpornego na promieniowanie UV poliwęglanu, który można zamknąć i zabezpieczyć jedną ręką.

Cyfrowy system sterowania w TLC-40 Advance wyświetla temperaturę na cyfrowym wyświetlaczu w °C lub °F i zawiera dwa regulowane alarmy, które ostrzegają o zmianach temperatury wewnątrz i na zewnątrz powyżej progów ustawionych przez użytkownika. Stabilność temperatury jest utrzymywana przez wentylator, który pracuje z małą prędkością, aby zminimalizować hałas i zakłócenia. Regulowany otwór wentylacyjny umożliwia dobrą wentylację w ciepłych pomieszczeniach lub przy niskich ustawionych temperaturach, co jest ważne w przypadku większych zwierząt.

Urządzenie można również sztaplować - nogi z jednego urządzenia znajdują się na górze urządzenia znajdującego się pod nim.

Czyszczenie TLC-40 jest łatwe: drzwi na zawiasach są podnoszone, a części robocze po prostu odpinają się i wysuwają - bez użycia narzędzi - dolna część pozostaje pusta do dokładnego czyszczenia.

Chroniony przez dodatki przeciwdrobnoustrojowe Biomaster — aby zmniejszyć ryzyko infekcji, Brinsea podczas produkcji stosuje TLC-40 Antimicrobial Protection Biomaster. Biomaster Protection jest częścią samego tworzywa sztucznego, co zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii, a tym samym pomaga zapewnić optymalne środowisko dla młodych. Udowodniono, że szybko zmniejsza wzrost bakterii nawet o 99,99%

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Brinsea, TLC-40 Advance jest objęty BEZPŁATNĄ 3-letnią gwarancją, pod warunkiem rejestracji online.

Wymiary zewnętrzne: 470 x 485 x 385 mm
Waga: 6800 g
Maks. zużycie (W): 150
Typowy pobór mocy (W): 85

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.