Generator ogrodzenia elektrycznego fencee mini DUO MD10

Kod produktu: FE-1110
Marka: VNT electronics s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 10

347.46 zl 282.49 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 347.46 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Nowa seria generatorów fencee mini DUO MD z połączonym zasilaniem do uniwersalnego zastosowania w dowolnym miejscu. Źródło ogrodzeniowe o mocy 1 J może być zasilane z zasilacza sieciowego lub z akumulatora samochodowego 12 V. Niewielkie, uniwersalne źródło ogrodzeniowe przystosowane do mobilnych ogrodzeń elektrycznych o długości montażowej do 9 km.
Ogrodzenie elektryczne mini DUO MD10 najczęściej dla: psów, drobiu, koni, czapli i wydr
Niezawodny generator, który jest odpowiednim rozwiązaniem do bezpiecznego wybiegu dla koni i źrebiąt. Połączone zasilanie i niewielkie rozmiary źródła to idealna kombinacja do zastosowania w tymczasowych mobilnych padokach i padokach. Stosuje się go również, gdy istnieje potrzeba zdefiniowania obszaru chronionego dla kotów, królików, psów lub drobiu. Wreszcie ogrodzenie to jest doskonałym pomocnikiem w walce ze szkodnikami, takimi jak kuny i wydry, bobry czy czaple. Odpowiednie ogrodzenie do elektrycznego zabezpieczenia stawu hodowlanego z karpiami Koi i jesiotrami. Zasób ogrodzenia, aby zapewnić ochronę upraw przed zwierzętami leśnymi lub też chronić winnicę przed sarenami.
Zalety i funkcje ogrodzenia elektrycznego
Generator mini DUO MD10 to nowoczesne urządzenie z technologią mikroprocesorową, która steruje pracą i dostosowuje optymalną wydajność źródła ogrodzenia. Wysokiej jakości obudowa generatora jest odporna na warunki atmosferyczne, deszcz i promieniowanie UV.

Funkcja oszczędzania energii umożliwia długie naciśnięcie przycisku ON/OFF w celu przełączenia mocy generatora na wolniejszy tryb, w którym odstęp między impulsami jest około dwa razy dłuższy. Przejście w tryb oszczędzania energii znacznie oszczędza energię baterii. Generator może wtedy zasilać obudowę przez 50 do 55 dni na jednym ładowaniu akumulatora.
Dioda LED BrightLight z przodu generatora sygnalizuje pracę urządzenia w trzech kolorach: Niebieski sygnalizuje pracę urządzenia i miga w odstępach pojedynczych impulsów. Fioletowy oznacza włączony tryb oszczędzania energii, wydłużony czas między impulsami. Czerwony ostrzega użytkownika w przypadku utraty napięcia lub awarii (np. spadek napięcia akumulatora poniżej 12 V lub spadek napięcia obudowy poniżej 2,5 kV.

Technologia Smart Control, niskie zużycie zasobów i kilka innych zalet i funkcji, które zapewnia generator fencee mini DUO MD.
Co znajdziesz w pakiecie:

generator ogrodzenia
zasilacz fencee DUO 14 V 1,5 m
przewód uziemiający 150 cm (oko-oko)
przewód połączeniowy 100 cm (oko-serce)
przewód akumulatorowy DUO 1,7 m
tablica ostrzegawcza ogrodzenia
Instrukcja obsługi

Razem z generatorem zalecamy zakup szyny DIN 80 mm w celu łatwego montażu ogrodzenia na ścianie.

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.