Drewniany wybieg dla królików - biały

Kod produktu: vybeh_402
Marka: AGROFORTEL
Punkty lojalnościowe: 14

479.09 zl 389.50 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 479.09 zl

Towar aktualnie niedostępny

Co może być piękniejszego niż widok własnych królików podskakujących radośnie w ogrodzie? Praktyczny wybieg na to pozwala. Wybieg można szybko  u mieścić na innym miejscu, aby umożliwić swobodne przemieszczanie się królików, świnek morskich lub zajęcy.

Drewniany wybieg jest stabilny i najwyższej klasy. Wybieramy go w 2 kolorach - w czerwonawym odcieniu drewna oraz w kolorze białym. Farby są przyjazne dla środowiska i całkowicie nieszkodliwe dla zwierząt. Drut ma oczka o wymiarach 1,2 x 1,2 cm i grubości 1,1 mm. Dlatego zapewnia optymalną ochronę, aby Twój królik nie mógł uciec.
Wybiegi dla królików AGROFORTEL są mocne i trwałe oraz można je łatwo przenosić w razie potrzeby. Nowe miejsce to świeża trawa i nie obciążanie trawnika .
Wylot można otworzyć z obu górnych poprzecznych stron za pomocą klapki. Przestrzeń jest łatwo dostępna, zwierzęta można łatwo usunąć, a pożywienie, wodę i przekąski można szybko i praktycznie dodać. Obudowa ma 181 cm długości, 100 cm szerokości i 48 cm wysokości. Każde pole ma wymiary 45 x 100 cm.

Hodowla królików czy świnek morskich to hobby dla całej rodziny. Nawet dzieci uczą się od zwierząt, jak brać na siebie odpowiedzialność i opiekować się żywą istotą. Uczą się być delikatne, rozważne i ostrożne oraz mają małych przyjaciół, którym mogą wszystko powiedzieć. Głaskanie miękkiego futra cudownie uspokaja, gdy  świat  jest stresujący. W zamian zaoferuj swoim królikom najlepsze pożywienie, dużo ruchu i świeże powietrze oraz wysokiej jakości domki i wybiegi dla królików AGROFORTEL.

Wymiary całkowite: 100 x 181 x 48 cm
Drzwi: 45 x 100 cm
Rozmiar oczek: 1,2 x 1,2 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

Produkty powiązane

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.